• d-corso
  ****

  Nebýt přehnaně patetického "westernoveho :- )" závěru, bylo by to ode mě za plný počet.Partička životních ztroskotanců si plní alespoň část svých snů ve westernovém městečku. Ten film je o kráse života v kterém si chcete dělat to, co vás zrovna napadne. Ten film je o volnosti a svobodě. Jak jsem napsal na začátku je to patetické, ale je to ((ten závěr) především smutné. Doporučuji všem, kteří ještě na kanále FILM+ neviděli dobrý film."Chayenne, v našem městečku tě nechceme"(1.8.2006)

 • sibskyn
  **

  Pořádně to ani western není, jenže není to ani vtipný, takže to ani komedie nemůže být, to by ani tak nevadilo, kdyby to bylo aspon zábavné, jenže to bohužel taky není. a navíc všechny hlavní postavy jsou příšerně nesympatické(jediný kdo jsou sympoši tak je italský hrobník a ta prostitutka... a ta je, věřím, že ten kluk si při natáčení užil hodně srandy s ní), a to především Děda, který je na plátně neustále. No nic, je to prostě jen špatný film, vyhýbejte se mu!(18.12.2016)

 • Balet
  ****

  09. 05. 2007: Tvůrci si očividně nebrali vůbec servítky... Moc se mi to líbilo. Samozřejmě konec nic moc, ovšem jinak jsem se dloouho tak dobře nepobavil, aniž bych to vlastně čekal (na film jsem přepnul náhodou, když začínal a nechal jsem ho tam v domnění, že se jedná o Kapsy plné dynamitu...).(9.5.2007)

 • RobLord
  ***

  Oblíbil jsem si režiséra Álexe de la Iglesiu. Mám pro jeho filmy slabost. 800 kulek je jako vždy zábavná podívaná. Není to dokonalý majstrštyk jako La Comunidad nebo Perdita Durango, a připadlo mi to o hvězdičku méně vtipné než Crimen Ferpecto nebo El Día de la bestia. I tak jsem strávil u tohoto současného westernu velmi zábavný večer. Film jsem mněžel viděl s českým dabingem, což mu jistě ubralo na atmosféře, obzvláště když mne tito herci a herečky v jiných Iglesiových filmech dokáží nahlas rozesmát právě svou mluvou. Chybělo mi nějaké to Hijo de puta nebo Puta madre, hahaha!(13.5.2012)

 • mat.ilda
  *

  Titulkový úvod mně nasliboval divočinu, při které jsem natěšeně poposedávala, div jsem si nemnula ruce, po chvíli jsem se však musela zabavit sama - přemítáním, zda matka s babičkou, při vší úctě ke španělským ženám, nebudou předvojem travesti show, které musí zákonitě následovat... tak nebyly. Rozjela se přehlídka opilecko-chlapáckého chvástání za doprovodu pestrobarevného mumraje divoko-západních karikatur a já se ztotožnila jen s jedinou hláškou hlavního hrdiny: "...je třeba využít přestávek mezi průsery"... bohužel, jelo se bez nich, s jedinou výjimkou, která nastala v 1,20 hod. a skončila podáním telegramu v 1,33 hod. filmového času. Ještě by se slušelo vyzdvihnout jeden geniální záběr anfas - profil, ten však spolehlivě zazdí jeden z nejtrapnějších konců, co jsou k vidění. Věřím tak jedině tomu, že se celý štáb při natáčení dobře bavil, škoda, že já nemohu říci totéž...(2.6.2013)