• sibskyn

Pořádně to ani western není, jenže není to ani vtipný, takže to ani komedie nemůže být, to by ani tak nevadilo, kdyby to bylo aspon zábavné, jenže to bohužel taky není. a navíc všechny hlavní postavy jsou příšerně nesympatické(jediný kdo jsou sympoši tak je italský hrobník a ta prostitutka... a ta je, věřím, že ten kluk si při natáčení užil hodně srandy s ní), a to především Děda, který je na plátně neustále. No nic, je to prostě jen špatný film, vyhýbejte se mu!(18.12.2016)

Jméno bych změnil spíš na 800 kur*v, protože tohle opravdu neni rodinná komedie a se slovníkem si hlavu neláme, ale rozhodně to není ani na škodu. Žádný slaďák o dobrodružství malého Timiho, ale opravdový výlet do světa divokého západu. S tím souvisí i nepředvídatelnost. Zvlášť druhá půle je jeden zvrat za druhým. 5*(24.9.2011)

Nebýt přehnaně patetického "westernoveho :- )" závěru, bylo by to ode mě za plný počet.Partička životních ztroskotanců si plní alespoň část svých snů ve westernovém městečku. Ten film je o kráse života v kterém si chcete dělat to, co vás zrovna napadne. Ten film je o volnosti a svobodě. Jak jsem napsal na začátku je to patetické, ale je to ((ten závěr) především smutné. Doporučuji všem, kteří ještě na kanále FILM+ neviděli dobrý film."Chayenne, v našem městečku tě nechceme"(1.8.2006)

• xander

Prečo je teento film uvádzaný ako western ked sa odohráva v súčastnosti a je o skupinke chlapíkov, ktorý predvádzajú westernovú šou na miestach kde sa točili legendárne westerny. Myslel som si že to bude nostalgická spomienka na bývalú slávu westernu, alebo príjemná komédia. Omyl, tento snímokbalancuje medzi drámou , bláznivou komédiou a akčným westernom a z westernu si skôr robí srandu. Výsledok je nudný a trápny snímok ktorý sa bude najmenej páčiť práve milovníkom westernu.(10.8.2004)

• mat.ilda

Titulkový úvod mně nasliboval divočinu, při které jsem natěšeně poposedávala, div jsem si nemnula ruce, po chvíli jsem se však musela zabavit sama - přemítáním, zda matka s babičkou, při vší úctě ke španělským ženám, nebudou předvojem travesti show, které musí zákonitě následovat... tak nebyly. Rozjela se přehlídka opilecko-chlapáckého chvástání za doprovodu pestrobarevného mumraje divoko-západních karikatur a já se ztotožnila jen s jedinou hláškou hlavního hrdiny: "...je třeba využít přestávek mezi průsery"... bohužel, jelo se bez nich, s jedinou výjimkou, která nastala v 1,20 hod. a skončila podáním telegramu v 1,33 hod. filmového času. Ještě by se slušelo vyzdvihnout jeden geniální záběr anfas - profil, ten však spolehlivě zazdí jeden z nejtrapnějších konců, co jsou k vidění. Věřím tak jedině tomu, že se celý štáb při natáčení dobře bavil, škoda, že já nemohu říci totéž...(2.6.2013)