Edades de Lulú, Las

Ages of Lulu, The

Španělsko, 1990, 95 min

• DDT

Velmi nepovedená snaha o "skandální" film. Hlavní hrdinka je sice před kamerou lecčeho schopná, ale zachránit tuhle slátaninu ne.(8.10.2003)

Myslím, že tímto příběhem se Luna nesnažil o skandál, ale že film samotný velmi věrně dokumentuje uvolněnější desetiletí, kdy Španělé po letech diktatury mohli svobodně točit. Opravdu upřímně jsem Lulú přála, aby své hledání sexuálních zážitků a hranic pokud možno přežila. Důvodem proč jsem příběh sháněla, byla herecká účast Javiera Bardema, který v těch několika vteřinách, kdy měl i CO hrát, byl skvělý.(30.11.2008)

• lingering

Co si budem povídat, stálo to za vyližprdel... Dvě hvězdičky za Javiera Bardema, který až neuvěřitelně připomínal gay pornohvězdu Mukhtara Safarova (je známý hlavně svým poněkud větším vybavením:-) Každopádně v porovnání třeba s filmy Russe Meyera slabota.(11.1.2009)

Jedna erotická scéna za druhou a docela zvrhlý s dost dusnou atmosférou. Já byl spokojenej.(10.10.2005)

Podle mě to nebyla snaha o skandální film..každopádně nechápu zdejší hodnocení, snímek je velice zajímavě pojatý a na ženský v Bigasových filmech se dá koukat..tady je to tentokrát Francesca Neri známá hlavně z Almodóvarova filmu Na dno vášně..mimochodem, v tomhle filmu taky vidím Almodóvarovu inspiraci, a toho tady vynášíte do nebe (já taky :))(16.12.2009)