dr.horrible

Slaboduché softporno, kde je Francesca Neri neskutočne hnusná a vo veku 26 rokov (a s výzorom vyžitej upratovačky) hrá školáčku v uniforme, objavujúcu svoju sexualitu. Potom jej frajer pritiahne do postele kamaráta a ona si nevšimne, že sa s ňou bozkáva iný chlap, ani že ju šukajú dvaja naraz. Celé je to zamerané stopercentne na sex a nulapercentne na čokoľvek iné a ako prioritu si to dáva diváka čo najviac znechutiť, takže ak sa radi pozeráte, ako si niekto plieska nepostavený penis o stehná, smelo do toho, všetci ostatní budú ale v prestávkach medzi zvracaním zívať nudou. Mladý Bardem dobrý, zaňho druhá hviezda. Prvá za hudbu. Ps: V záverečnej scéne jedinej, som zachytil niečo ako myšlienku; keď sa na záchrannú misiu miesto muža vydala transvestita. Len som nepochopil. :/ Pss: Znižujem na jednu, zato ako moc sa klúčové sexuálne scény míňajú autorskému zámeru (zoznámenie s transkou, trojka, záver.) Nadržanosť hlavnej hrdinky film zobrazuje tak, že sleduje gay porno a oblieva sa pritom studenou vodou. ()

pm

Myslím, že tímto příběhem se Luna nesnažil o skandál, ale že film samotný velmi věrně dokumentuje uvolněnější desetiletí, kdy Španělé po letech diktatury mohli svobodně točit. Opravdu upřímně jsem Lulú přála, aby své hledání sexuálních zážitků a hranic pokud možno přežila. Důvodem proč jsem příběh sháněla, byla herecká účast Javiera Bardema, který v těch několika vteřinách, kdy měl i CO hrát, byl skvělý. ()

DDT

Velmi nepovedená snaha o "skandální" film. Hlavní hrdinka je sice před kamerou lecčeho schopná, ale zachránit tuhle slátaninu ne. ()

pevico

Podle mě to nebyla snaha o skandální film..každopádně nechápu zdejší hodnocení, snímek je velice zajímavě pojatý a na ženský v Bigasových filmech se dá koukat..tady je to tentokrát Francesca Neri známá hlavně z Almodóvarova filmu Na dno vášně..mimochodem, v tomhle filmu taky vidím Almodóvarovu inspiraci, a toho tady vynášíte do nebe (já taky :)) ()

theSaint

Rozhodně žádný tupý pokus o skandál s explicitními sexuálními scénami, ale plnohodnotná psychologicky-erotická studie sexuality a jejích dopadů na jedince a vztahy, respektive, v tomto případě, jednoho vztahu. Nevšední, jak bývá u Luny zvykem. Dusná hutná atmosféra, která funguje na jedničku, podbarvená výborně zvolenou hudbou. Všechny erotické scény mají říz a drží diváka s jistotou v napětí. Paralela k Almodovarovi je na snadě,. Vztah dvou hlavních postav mi letmo připomněl Polanského Hořký měsíc. Plný počet nedávám pouze z důvodu "nedotaženého konce". Jakýsi rychlý cut mi přišel unáhlený a kdyby to Luna protáhl o 20min, abychom viděli, jak se s tím Lulu a Pablo popasovali, udělal by lépe. Bardem vynikající. Zřejmě jeden z nejlepších erotických filmů, co jsem kdy viděl. Neprávem zapadlý. ()

lingering

Co si budem povídat, stálo to za vyližprdel... Dvě hvězdičky za Javiera Bardema, který až neuvěřitelně připomínal gay pornohvězdu Mukhtara Safarova (je známý hlavně svým poněkud větším vybavením:-) Každopádně v porovnání třeba s filmy Russe Meyera slabota. ()