Komentáře uživatelů k filmu (8)

 • gouryella
  **

  Dalsi film z pomerne neznamou Trudou Grosslicht, jejiz herecky projev je mi ale pomerne sympaticky.(30.7.2002)

 • Marthos
  ***

  Nic moc. Grosslichtová hraje půvabnou dědičku velkého oděvního impéria a protože chce poznat, jak se věci mají, nastraží důmyslnou past. Jenže pak se zamiluje do svého pohledného šéfa... Klasická story, která by příliš nevadila, kdyby nebyla co chvíli přerušena příšernými písničkami, jejichž intenzita svědčí o naprostém diletantství režiséra i hudebního skladatele. Snad jen herci ve vedlejších rolích nezklamou a potěší. Netřeba vidět opakovaně.(4.10.2008)

 • zette
  ****

  Scenar nema cim prekvapit, ale zpracovani je tak vesele, naivni a preslazene, ze je to i po desitkach let moc prijemne koukani.(21.1.2018)

 • dr.fish
  ****

  Předesílám, že film je naprosto o ničem. Aneta zplnoletní, zdědí otcův oděvní závod, a aby poznala jak to v něm chodí, nechá se v něm zaměstnat inkognito. Zamiluje se do šéfa . Tisíckrát použité schéma. Bezduchý děj však nějak záhadně vyplňuje cosi, řekl bych možná nadšení z natáčení, co zvedá tenhle film daleko výš než by jinak mohl být. Pištěk perlí, Marvan taky a Groslichtová je přesně tím, čím má být- blondýnou. Příjemná oddychovka...70%(14.4.2012)

 • lucascus
  **

  Pouhý průměr, ničím originální. Asi v desetisekundové roli se objeví později velmi známá Ferbasová. Grosslichtová měla pech na takové ty tuctové role, ale v té době si vybírat mohla opravdu jen Mandlová s Baarovou. Dal bych o hvězdičku více, ale ty písničky byly strašné a trhaly uši.(23.5.2014)

 • rivah
  ***

  Spisovatel Egon Hostovský ve své jediné filmové roli - jako vrchní v restauraci.(17.3.2017)

 • honzic
  ***

  Tradiční film pro pamětníky s příjemnou Grosslichtovou (trochu jako Ferbasová) a dalšími významnými herci. Potěší, ale nijak nenadchne. Hodnocení: 55 %(4.4.2013)

 • Pitryx
  **

  Jakmile to začalo tím ječením, měl jsem po chuti. Až pak jsem zjistil, že zpěv jest na místě, neb jde o operetu. Takže se to musí odpustit. Celkově se na to dívat dá, ale není to zase takové, co bych musel vidět znova.     (15.8.2020)