poster

Klokan Joey

 • Česko

  Joey

 • Austrálie

  Joey

 • Slovensko

  Klokan Joey

Rodinný / Dobrodružný / Komedie

Austrálie, 1997, 96 min

Režie:

Ian Barry

Scénář:

Stuart Beattie

Kamera:

David Burr

Producenti:

Michael Lake

Střih:

Lee Smith

Kostýmy:

Marion Boyce
(další profese)
 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $1,500,000(5.8.2010)

 • Tommassi3
  *

  "Pane, kdy jede vlak do Sydney ??" - "V jednu ?? A proč nejede o půlnoci ??" - "No, protože jede v jednu !!" - "A není to půlnoční expres ?? Proč nejede o půlnoci ??" - "Chlapče, pracuju tady třicet let a ještě jsem na to nepřišel.." Ačkoli v jednotlivostech Joey rozhodně neplatí za vyloženou šmíru a v jistém smyslu je skutečně i velmi zábavný, coby v důsledku nefunkční hybridní žánrový celek i jako dětský film bohužel naprosto selhává, když pouze ždímá motiv živého klokana, který zjevně dle názoru protinožců malého diváka dostatečně uspokojí.. Joey totiž sice jako špatný dětský film vyloženě neuráží inteligenci dětského diváka, jako tomu většinou bývá, on jen zkrátka nedokáže být dětský, debutující Stuart Beattie už zde paradoxně naznačuje, že jednoduše je velmi šikovný scénárista, když většinu těch inteligentních vtípků a odkazů s tím taxikářovým číslem na čele prostě nemohou pochopit ani rozpoznat.. A tak nakonec přímočarý režisér Ian Barry, který se zmůže jen na otravně doslovné moralizování, infantiní blbnutí a příšerné karikování většiny dospělých postav, veškerý potenciál trestuhodně promrhá..(16.3.2016)

 • mezonek
  odpad!

  Možná by se mi to líbilo když bych byl ještě dítě. Ale dneska se mi to líbit nemůže, protože přemýšlím racionálně a můj náhled na věci se změnil. Mám se dívat na film, kde se nějaký chorobně dětinský (až zoofilní :D) kluk snaží zachránit skupinu přemnožených zvířat, které je třeba střílet, protože by jinak sežrali všechny obyvatele zaživa, a při dosahování svého cíle porušuje zákon (nepovelené vniknutí a tak)? Nebo jak se mám dívat dál když zachrání dva mravence, kteří se spolu nuceně perou (taky pěkná blbost), a ještě jim říká, že jsou jeho kamarádi? Mimoto film není vůbec vtipný, je spíš trapný a určený výhradně pro malé infantilní děcka bez vkusu, které jsou příznivci greenpeace. Kdo to dokouká do konce, je mistr(27.7.2010)

 • Smok
  **

  Rodinný film z Austrálie. Hm, aké zvieratko tak v ňom asi môže vystupovať, že? Vhodná vata na vyplnenie hluchých víkendových dopoludní.(15.9.2009)

 • mysiak
  odpad!

  Hrozná vec...až sa mi zavarila telka..(14.4.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace