Reklama

Reklama

First Signal

Trailer
Drama / Sci-Fi
USA, 2020, 102 min

Videa (1)

Trailer

Recenze (3)

goauld 

všechny recenze uživatele

Tak ukecanej film už jsem dlouho neviděl a hluboce se klaním titulkáři, kterýmu muselo dát docela práci nejen překlad, ale hlavně ty tytulky napsat. V podstatě konverzační drama s nádechem sci-fi, zaobírající se věčnou otázkou: Co nemůžeme pochopit a máme obavu z neznáma tak budeme řešit vojenskou silou? Jako nakecalo se tam toho dost a fandovi scifi spíše toto bude hodně vadit, nebot 50% děje se odehrávalo v nějaký podzemní místnosti a zbytek bud na louce nebo v kacelářích. Akce 0,00; Napětí: 0,00; efekty.... JEDEN slovy jeden...a to ještě až na konci filmu. Jako chtěl bych vidět rozpočet ;-) ale asi nebyl příliš vysoký, protože když štáb nedokáže odstínit nárazový vítr do mikrofonu, nebo dovolí změnu barvy zvuku... tak to je pak celkem těžký chtít něco víc..... ()

Majo.evans odpad!

všechny recenze uživatele

Nuda,veľká nuda.Celý film len trepú a trepú,efekty žiadne,možno jeden na konci a aj to je o ničom.Nízkorozpočtová blbosť... ()

Reklama

Arsenal83 

všechny recenze uživatele

Omen nomen. Presne ten typ filmu, ktorý vám názvom napovie svoju kvalitu. Pretože pri tomto filme si budete želať, aby ste nemali signál. Ani prvý signál ani posledný, proste vôbec žiadny, pred akútnou slepotou z toho brneného herectva vás zachráni len urgentné odpojenie od internetu a dáta na "éčku". ()

Reklama

Reklama