Po traumatickej udalosti žije Elaine (Charlie Murphy) na írskej farme so svojím impulzívnym synom. Čoskoro chlapec objaví v jazere vrece plné ľudských kostí. Otvárajú sa desivé tajomstvá. (Arsenal83)

oveckaoa

Takhle nějak vypadá film, když ho točí postižení. Psychologický rozbor postav je na bodě 0 a všichni se chovají jak idioti a spíše je to drama než thriller. Tak co tu máme kluka co takřka nemluví a je opožděný z neznámých důvodů pak holku co roztahuje nohy na počkání   a co se jí líbí, když ji šoustá vlastní otec (viz její chování na konci) a co pořád mluví o tom, že tam není spokojená a přesto tam je. Pak matku co má nezvladatelné děcko s kterým jsou jen problémy a sama vypadá, že by se nedokázala postarat ani o plyšáka. A na závěr chlápka co šoustá vlastní dceru věří jí, že to utají a neřeší to do doby než se to posere. 20 procent za ty herečky nechce se mě dávat odpad. ()

pornogrind

Což o to potenciál by tu byl. Postavy působili divně(myšleno v dobrým) a v několika málo scénách nakoukla i atmosféra. Ale rozhodně by to chtělo přitlačit a na budování atmosféry a napětí zapracovat daleko víc. Konec byl vyloženě neslanej nemastnej. Průser to není. Na jedno podívání se to dá ale na víc jak 2lepší hvězdy to není. ()

silentname

"The Winter Lake" sa síce dá označiť slovom "pozerateľný" a má svoje momentky, ktoré sú celkom dobré, no je to film, ktorému absolútne chýba nejaká lepšia atmosféra. Problém je, že množstvo postáv v tomto filme je absolútne nezaujímavých a navyše nemajú moje sympatie. Možno má Tomova mama na konci dostať nejakú tú lekciu do života a možno ju počas niektorých monológov máme skúšať nejako chápať, no film dokopy toho moc nepovie. Nevieme čo sa stalo v minulosti. Nevieme aký mali život predtým. Nevieme ako to reálne bolo s Tomovým otcom. Nevieme dokopy nič. A máme len pár detailov sprostredkovaných skrz monológy alebo dialógy. A to je zásadný problém. A potom tu máme susedov v podobe otca a dcéry, ktorí majú svoje vlastné tajomstvo. A k tomu len poviem, že nemám rád postavy, ktorých dialógy musia obsahovať vety typu : "You made me do this" alebo "This is on you" aby nejakým spôsobom sami sebe ospravedlnili činy, ktoré je nutné odsúdiť. No pre nich je dôvodom, že oni to nechceli, ale niekto ich k tomu donútil. Blbosť. Tento film svojimi nápadmi a niektorými momentkami mal na ruke "Full House" no z nejakého dôvodu sa rozhodol to odohrať ako keby mal "Dva páry" alebo niečo podobné. Pre mňa vysoko priemerný film so slabou atmosférou a nezaujímavými postavami a zvratmi. Viac-menej zbytočný film. Hodnotenie: C ()

Arsenal83

Chvíľu som dúfal až v horror, potom aspoň v thriller, nakoniec z toho bola obyčajná suchá dráma, kde využili len prostredie, počasie, klímu, ale príbehovo úplne vlažné. Krásna princezná Iseult z Posledného kráľovstva nahodila ošuntelý sveter, zväčšila prdel a dokázala, že kostýmy robia veľa. Z princeznej sa stala taká domáca šedá myš. ()

Morholt

Snaha vykreslit psychologii postav je sice moc hezká, ale v tomto případě ztroskotává na chybějící minulosti. To mi lezlo na nervy. Pokud se to ohlodá na pouhou kostru, tak je to ve zkratce o tom, že mladá matka přijede s dospívajícím podivínským synem do opuštěné barabizny a za sousedy mají otce s dcerou, kteří mají tajemství. Takže nic složitého a jednoduchosti se měli tvůrci držet. Líbil se mi typický ostrovní look a sedlo mi to i herecky, ale jinak se mi ta necelá hodina a půl táhla jak smrad. 30% ()

DeathTheKid

Nejlepší na The Winter Lake je, že jezero tam prakticky není vidět celý film a to, co má divák možno vidět ke konci, je spíš kombinace vody, země, stromů, větví, kamení a bláta, ale rozhodně bych to nenazýval jezerem. To studna v naší zahradě je více jezerem než to něco na konci. Vždyť i batole by mělo problém se v tom utopit. Ale co já vím, já jsem hovno jezeroolog. Nebudu zakrývat, že tahákem filmu pro mě byla Emma Mackey, kterou jsem chvilku "simpoval" (ale už ne). Za normálních okolností bych ocenil relativně krátkou stopáž, protože kdo má dneska pořád čumět na ty dvouhodinové sebevraždy. Ani porno si nevybíráte dlouhé a koukáte jen na to zajímavé. Ekvivalent k tomu je něco jako když vylížete tu náplň z Diska a sušenku zahodíte. Ale to jsem odběhl. Délka filmu by byla fajn za předpokladu, pokud by i film sám byl napínavý, jenže nebyl. Vyústění bylo neuspokojivé a hlavně debilně uzavřené. Jako co se stalo s tou a onou postavou, do prdele?! Co ale chválím, a díky tomu jsem i uvažoval chvíli nad 4 hvězdičkami, je psychologie postav ve stylu spisovatelky Gillian Flynn. Ať už ve Zmizelé, Ostrých předmětech nebo v Temných koutech jsou hlavní i vedlejší postavy doslova nenávidění hodné a zároveň s nimi v jistých věcech sympatizujete. Je to zvláštně znepokojující spojení s postavami a ani v přímé adaptaci Temných koutů jsem neměl takový pocit. Takže smekám klobouček, protože herci to zvládli obstojně. Jinak je to ale šedý, průměrný a po čase i zapomenutelný film. Mimochodem... PRVNÍ!!! ()

Polik_

Nejsem první ani poslední, kdo se na Winter Lake podíval, jen aby zjistil, jak to jde Emmě na filmovém plátně, když na tom seriálovém po boku Asy Butterfielda herecky přímo září. Překvapení se nekoná a Mackey je tu skvělá, přesně jak byste čekali. Nicméně tím končí seznam pozitiv. Filmu chybí atmosféra, development a konec, kterej nebude působit jako něco vymyšlenýho za běhu. Jinak předposlední scéna u „jezera“, je adept do Muzea filmových klišé. ()