V tom

Komedie
Nový Zéland, 2020, 91 min (Alternativní 87 min)

Když Zoe (Rose Matafeo) a Tim (Matthew Lewis) zjistí, že čekají dítě, rozhodnou se, že je rodičovství nezmění. Tim se těší, že se stane otcem, zatímco Zoe se mateřství bojí. Má strach, že její život už nebude jako dřív, a proto je odhodlaná splnit si ještě před porodem dlouhý seznam svých nejdivočejších snů. Zoeina snaha ignorovat skutečnost, že se její porod neúprosně blíží, však ji i její vztah přivádí na pokraj sil. (Cinemax)

Trailer 1

kolemjdouc

neskutečná slátanina.Ústřední motiv:ZOE NECHTĚLA BÝT TĚHOTNÁ.Ale povedlo se a ji to zaskočilo tak neskutečně až z toho vznikla fraška.Kdyby takhle vyváděla nějaká školačka tak budiž.Ale dospělá ženská.A nepočítala že se tyhle nechtěné havárky při sexu stávají????? ()

pushover

Spíš než o komedii jde o feel-good film o těhotenství. Opravdu od srdce jsem se zasmál při scéně z porodního sálu. ()

C0r0ner

Místy celkem prdel a místy dost otrava, protože ona je sebestředná kráva a on trouba. Sám jsem si těhotenstvím prošel (zprostředkovaně, samozřejmě) a rozhodně jsme takhle nevyšilovali a ani nechodili na přípravné kurzy a tak, a mimi se narodilo stejně. Takže dohromady nic moc. 60% ()

Aljak

Príjemná komédia, ktorá síce balansuje na hranici priemernosti, ale v dnešnej konkurencii to bolo napokon celkom obstojné a povedal by som, že to bol jemný nadpriemer. Ústredná dvojica ma bavila, hoci Zoe mi občas išla svojim egocentrizmom na nervy, ale Tim bol fakt sympatický týpek. Narozdiel od mnohých tuctových komédii, toto malo príjemný dôvtip, kopu ironických hlášok, dobrých dialógov, ktoré úprimne pobavili, a to všetko najmä na tehotenskú tému, okolo ktorej sa točil celý dej. Škoda, že kompozične to bola taká predvídateľná šablóna, inak by som to kľudne ohodnotil aj vyššie. Takto je to za solídne 3*. ()

BOURQUE

„Baby Done“ neberie príchod bábätka vážne ani rodičovstvo, pretože aj jeho budúci (filmový) rodičia sú deti v dospelom tele. Keď to celé berieme ako nenáročnú komédiu, kde snahou je spíš pobaviť diváka ako mu niečo serióznejšieho ukázať, tak za určitých okolnosti a v rámci určitých medzier, film je ešte až-až tolerovateľný. Vďaka dvojici Rose Matafeo / Matthew Lewis sa to nejako drží pohromade (jeden druhého dopĺňa), ale celé je to veľmi krehké. Aspoň posledná tretina filmu by mohla byť o niečo serióznejšia.  Osobné hodnotenie: 71% (***) ()