poster

Deathstalker IV: Match of Titans

Akční / Dobrodružný

USA, 1990, 75 min

Režie:

Howard R. Cohen

Scénář:

Howard R. Cohen
 • SeBig
  odpad!

  Díky bohu mám tuhle otřesnou “ságu” za sebou. Proč se tak mučím?(29.1.2019)

 • Scaevola
  **

  Hojně se zde vykrádají jiné snímky a to nejen dějově a scénicky, ale i přivlastněním samotných záběrů. Leč kupodivu je tohle patrně onen filmařsky nejpovedenější snímek z celé série. Jen se u všech bohů nikdy nesmíte ptát "proč"!(26.4.2013)

 • misstake
  ***

  Tak se nám uzavřela jedna kapitola videografie. Závěrečné titulky mě přivedly k rozjímání, jak na tom asi budu s duševním zdravím, když jsem zvládnul všechny čtyři díly a čtyřku dokonce v Angličtině bez titulků... Takže ve čtyřce se nám vrací představitel Deathstalkera z jedničky, vrací se nám sekání hlav, zlého čaroděje střídá zlá čarodějka, obnažených ňader je tady taky pár k vidění, dokonce jsou tu lesbické scény a souboje ženských bojovnic, které drží meč tak jako panna to, co Deathstalker často s různými damami používá. Každopádně je to stále dementní a postrádající jakýkoli smysl, navíc hlavní záporačka má mnohem hezčí prsa než hlavní hrdinka a chválabohu, že už nejsou další díly, jinak bych už za své duševní zdraví fakt neručil. PS: Už jste slyšeli o "Barbarian Queen"?(27.3.2013)

 • JohnnyD
  *

  Na jednotku nedám dopustiť, je to úplne skvostné, takmer dokonalé béčko, ale čo slušného povedať o tomto tu? Že sa komparzisti nepozerajú do kamery? Poloamatérska na rýchlo zbúchana srágora s otrasným voice-overom, mizerným strihom, aj na svoj žáner (céčkové video fantasy) mizernou akciou, kde je jediným osviežením charizmatický Rick Hill v hlavnej role a početný boobiecount.(13.5.2020)