Půlnoční samuraj

Blood for Blood

Polnočný samuraj

Akční / Drama / Krimi

USA, 1995, 93 min

Skvělé zase jsem mohl po dluhých letech sledovat pravé nefalšované akční béčko OH YES. Byly tam všechny ingredience a já si to náramě užil Lorenzo Lamas coby akční hrdina ujde a když hledá balónek co mu jeho dcera zahrabala do písku je to tak hypertrapné až mi málem vyhrkly slzy dojetí (on se totiž Lorenzo pomodlí a písek se rozestoupí a balónek je na světě :-)))))))))))))))))))))))))))))))) No jinak zloduši jsou v pohodě, protože asiati prostě sveřepý ksichty uměj to je bez debat, a akční scény se nesou v duchu 80. let. A to je právě minus tohohle filmu kdyby jej natočili o 10 let dřív mohl to být opravdu celkem hit. Takhle si ho užije jen pár lidí jako já co má rádo béčka, protože jsem byl fakt spokojeně vytlemenej, přišlo mi že mi je zase sedm let a koukám na Odpadlíka. To byly časy.(15.9.2005)

• Marius

Lorenzo Lama.(29.11.2006)

• Wacoslav1

Standartni akce pornoherce Lamase tento kousek je jeste z doby kdy se i celkem slusne pral takze tuto slozku filmu lze urcite bez problemu zkouknout ale jinak je to silena zdrapanina s tak neprehlednym pribehem a z takovymi kamenymi puctoky v ostatnich rolich ze je to i na akcni zetko az prilis(26.7.2012)

Tohle se vcelku docela povedlo. Nebylo to ani tak nudné, příběh byl dobrý, akce, přestřelky a bitky s Lamasem. Je to mezi 3-4 hvězdami, ale spíš lepší 3.(9.5.2014)

Stará Vhsková klasika, jeden z těch lepších, možná i nejlepších kousků L.Lamase.(9.1.2008)

• Lacike

Spracovanie filmu je klasické jednoduché, nenáročné béčko v rámci žánru a doby. Záporáci sú namachrovane komickí, hlavný hrdina jalové dobráčisko, zápletka až trápne jednoduchá a technické spracovanie akčných scén (hlavne prestrelky) amatérske a evidentne nízko rozpočtové. Jedine čo evidentne o také dve triedy vyčnieva a vďaka čomu dávam 2 hviezdičky, sú bitky. Síce ich nie je veľa, ale sú prehľadne natočené a choreografia je perfektná. Až tak, že mi to nedalo a pozrel som si kto ju mal na starosti. Starý dobrý John Salvitti. Veľký kamarát Donnieho Yena s ktorým absolvoval niekoľko fantastických súbojov pod taktovkou majstra Yuen Woo-pinga, takže nečudo, že od nich evidentne niečo pochytil. Už len kvôli tým súbojom stojí film za jedno pozretie. 4/10.(30.9.2011)

• Martin741

Lorenzo Lamas v dalsom podpriemernom filme. Kolkoze ich natocil v 90. rokoch? Sam neviem. 5 %(16.12.2014)

• mira007

V době karatefilmů jeden z mnoha, dnes nekoukatelné.(22.4.2017)

Chce se mi napsat, že jde o naprosto ukázkově udělané béčko, ale... ...je to vůbec béčko? Nebo je to už ve vyšší kategorii? Příběh jede pěkně kupředu, akční scény mají retro atmosféru, působivé jsou i dialogy. Ale co lze ocenit nejvíce, je to, že mafiánská atmosféra tady funguje opravdu mrazivě a nikoliv parodicky, jak to v podobných žánrech bývá.(21.1.2018)

VHS klasika s Lamasem, která si drží vysokou laťku v akčních vodách. Pro mě srdeční záležitost, na kterou se po čase dívám rád znova.(30.10.2018)