Mladá Lady Chatterleyová II.

Young Lady Chatterley II

Misha Segal

Gregory Sanders

Kostýmy:

Eduardo Castro

Americkou kinematografii nesnáším a i vůči erotickým filmům této země jsem velmi skeptický. Nicméně musím uznat, že tento film se celkem povedl. Zde je sice veden jako drama, ale spíše se jedná o erotickou komedii. U žádného jiného erotického filmu jsem se tolik nezasmál, jako právě u tohoto. Od začátku do konce film hýří vtipnými scénami i hláškami. Nadržená lady Chatterleyová si chce zašpásovat se zahradníkem Thomasem, ale pokaždé ji někdo vyruší a on mezitím obšťastní první služebnou, která se zrovna namane. A ty hlášky při akci: "Hledám starou studnu." "Já ji v kapse neschovávám." A nebo "Thomas vám trochu zorá tu vaši zahrádku." Jsou zde zajímavé, přímo karikaturní postavy, jako asexuální profesor antropologie, frigidní pobožná fanatička, vzteklý intrikářský obchodník, povolné služebné aj. Vtipná je např. scéna, kdy starý sluha s vytřeštěnýma očima závistivě zírá na grupáč.:) Výběr nové služebné a zahradníka rovněž pobaví. A nezapomenutelná je především scéna s nahou lady Chatterleyovou při projížďce na koni okolo panství. Ukázka v CZ dabingu: https://www.youtube.com/watch?v=VDTC-4igrBk 75%(1.8.2014)