Eddie (Jason Presson) a jeho rodina právě zdědili strašidelný dům, ze kterého přichází bláznivé zlo. (JasonCZ)

Pan.Antonin

S první Sobotou to má málo společného. Oproti jedničce ubylo vtipu, ubylo gumových příšerek (přeci jen tam ale jsou), ubylo odkazů na jiné filmy a ubylo i mých hvězdiček :-). Naopak přibyla muzikálová vystoupení (škoda, že jich nebylo víc) a máme tu kouzelně směšný závěr. Zůstala tu sympatičnost (jiných) hlavních postav, dům hrůzy a scéna ve vaně. Vypadalo to ale hodně lacině a hodně amatérsky a pokud se rozhodnete na film podívat, nečekejte od toho absolutně žádnou kvalitu. ()

Flipnic

není to zas tak úplně strašný ... občas jsem se i zasmál a vizuální stránka je třeba v pohodě. Gumový příšerky jsou taky docela srandovní. Kdyby se pod to podepsala TROMA, tak by to lidi brali úplně jinak ... Je to sice prasečina, ale ne úplná. Navíc potěší krátká stopáž, tak akorát ... ()

Kusko.t2

Nepriame pokračovanie SOBOTY 14-teho prakticky reštartuje celý pilotný projekt z pred siedmych rokov. Noví herci, nová diera v dimenzii zla a dom ako brána pekla sa v rodinnom duchu otvára aby vyvrhla toto trápne, nevtipné, infantilné a inak nelichotivé predstavenie filmovej nekvality. Útok späť Howarda R. Cohena by som skutočne odporučil iba zarytým kolektorom, ktorí nehľadia ani tak na kvalitu, ale skôr na kompletnú projekciu filmových sérií. Nakoľko sa zlo derúce z pivnice domu javí ako detské predstavenie z prvého stupňa základnej školy oslavujúce Halloween, dospelému divákovi nepomôže ani fľaša rumu k lepšiemu zážitku – a to jedine v prípade, ak by sa mu podarilo zaspať ešte skôr ako nabehnú záverečné titulky. Saturday the 14th Strikes Back je jednoducho strata času pre všetky vekové a filmové kategórie. Ruky a krucifixe preč! ()