Poté, co se Jonathan a Mira zúčastní studie o monogamních manželstvích, hostí nekonvenční pár na večeři, která je plná napětí, protože Mira před svým manželem tají důležité oznámení. Později, když Mira novinku konečně prozradí, musí se s Jonathanem vypořádat s následky. (HBO Europe)

MikeZ

Velmi dobré, profesionálně napsané a zalité západy slunce, ale Bergmanův stín je tak velký, že je skoro nemožné z něj uniknout. To, co u maestra bylo skutečně drásavé, jsou tady jenom špičkoví herci, kteří hrají naplno. Ani na chvíli jsem nevěřil, že jsou to opravdoví lidé, což ještě umocňuje ta pocta Bergmanovi na začátku, kde herci přichází na scénu - u Ingmara to funguje jako zdůraznění toho, že jde o nějaké univerzální lidské zkušenosti, tady to působí jako že partička milionářů sjela ze svých zámků hrát divadýlko. ()

MoiJe

Má to nesporné kvality a tých 6 hercov úplne stačí. Nejdem s hodnotením vyššie len preto, že by mi to úplne stačilo ako film, a nechystám sa sledovať ďalšie epizódy. Predsa len je to o dvoch rozumných ľuďoch bojujúcich skôr s vlastnými neistotami, a tých mám svojich dosť. ()

Jufonka

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

První díl mi přišel nejen nejnudnější, ale zejména jsem při něm na hlavní postavy měla vztek. Jejich chování mi přišlo nelogické a říkala jsem si, že tahle série rozhodně nebude nic pro mě. Naštěstí pak přišel druhý díl, který byl super. Takže pokud si nejste jisti, jestli vás seriál bude bavit, dejte ještě šanci druhému dílu - možná stejně jako já změníte názor. ()

chrispe

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Nejzajímavější pro mě byla část s přáteli. Na konci jsem nemohla soucítit, chybělo mi tam vysvětlení proč. Na tohle téma mám vlastní názor, nicméně vždy si říkám - jejich život nežiješ. Jsem zvědavá na další díl. ()