Sněhurka měla sedm trpaslíků, akorát tři mušketýři byli čtyři: Dlouhý, Široký, Bystrozraký a ... a ... a Smolíček Pacholíček!!!! :D :D Tento film nie je možné brať ako niečo s dejom ale započúvať sa do hlášok a skečov z ktorých je tento filmík pozošívaný. Niektoré hlášky a súvislosti neskôr narodení nepochopia, na druhej strane niektoré boli až zvláštne nostradamovské - napr keď tam niekto ukáže na biely kvet namaľovaný bielou kriedou na čiernych doskách na zemi so slovami: "hele, to je černobyl" ... [ [ film=1980 - Чернoбыль = 1986 ] ](14.7.2014)

• mh.mail

10% - „Humor“ a „gagy“ z filmu okatě trčí jako jehly z jehelníčku. A podobně „pohladí“ po duši. Neuvěřitelně nezábavný křečovitý pokus o bláznivou komedii s přesahem do klasiky. Z nudy vyčnívá jen výkon Jiřího Hrzána „Jsem normální mladej kluk, akorát jsem zelenej!“ I když i ten je rozmělněn nekonečným natahováním, takže nakonec taky nudí. Režiséru Tomáši Svobodovi se jeho poslední film vůbec nepovedl. Možná, že si najde své diváky, ale já mezi ně určitě patřit nebudu.(15.11.2011)

Asi jsem viděl jiný film než zdejší erudovaní kritikové a královsky se u toho bavil. Tuhle ztřeštěnost mám hromadu let na VHSce, viděl jsem ji snad už 57x a pokaždé se řežu těm šílenostem, co tam všichni předvádějí. Pan Hála alias Fan Thómas, alis Žežulka, je geniální. Petr Nárožný a jeho hlášky jsou neskutečný. Vodníci Hrzán a Kemr dají na frak i Dvořákovi. Akorát tři mušketýři byli čtyři: Dlouhý, Široký, Bystrozraký a Smolíček Pacholíček. PS: běžte do háje pravítkáři, kdejaký nevtipný americký paskvil z roztřepanou kamerou ti má hodnocení 80% a česká bláznivá komedie u které může člověk vypnout má jen 29%!(3.9.2014)

je to vynikajuca blazniva freak out komedia a tak si treba v sebe naladit absurdno a nehladat v tom realitu,preboha... v ziadnom pripade to neodporucam kazdemu.ved prave v tej debilite je pritazlivost:-).. prikladom nezvladnutej komedie je pre mna kazda koruna dobra. .dal by som ****,patkou vyrovnávam balanc.(4.5.2006)

Výborné. Až budu hodnotit pohádku nebudu ji kritizovat za blbost, že tam nějaká osoba létá na koštěti. Až budu hodnotit horor nebudu ho kritizovat za to, že tam nějaký ušatec má nenormálně velké zuby. Ale protože nyní hodnotím crazy komedii (rozuměj česky - ztřeštěnou komedii) musím především hodonit její ztřeštěnost. A té je tady vrchovatě ! Proto 4* .(22.11.2011)

• - Rybník, kde se natáčely divadelní scény, se jmenuje Knížecí. (pávek)

• - Režisér Tomáš Svoboda a herec Jiří Hrzán sa nedožili premiéry filmu. (Raccoon.city)

• - Ve scéně, kde je vodník (Jiří Hrzán) tažen na vodních lyžích na laně za autem, je možné si všimnout, že lyže mají zespodu kolečka. (boul)