• rakovnik

Dejte do mixéru hromadu vynikajících herců (no, i méně vynikajících) a komiků, spusťte a pak vylejte. Výsledkem bude hnusná břečka. Tak nějak asi tvůrci vyplodili tento film. Nepovedené dílko, kde každý rádoby vtip je dopředu avizovaný a už to jej zabíjí. Scénář je hloupý, střih špatný, děj unylý a roztříštěný...Je mi líto, v jakých pitomostech hráli moji oblíbení herci, pánové Somr, Kemr a další.(11.1.2012)

Až do včerejška jsem o tomhle filmu neměla ani páru. Překvapuje mne místní hodnocení, já se opravdu královsky bavila, zase jeden z filmů o kterém mohu říci, že něco takového jsem nikdy neviděla. Nejvíc mi to připomínalo francouzské ztřeštěné komedie. Navíc bylo vidět, že herci si natáčení užívali každým coulem.(21.3.2016)

• Gavin87

Podle mě udělal režisér Tomáš Svoboda pro československý film jedinou pozitivní věc - předčasně zemřel. Jediný jeho celkem průměrný počin byla povídka Kapsář z filmu Motiv pro vraždu. Zbytek jeho filmotéky je jeden velký omyl, gradující jeho posledním filmem Blázni, vodníci a podvodníci. Nedůstojné zakončení herecké kariéry pana Hrzána. Film se pokouší rozesmát rádoby zábavnými dialogy a situacemi, avšak nedaří se. Film nudí od úvodních do závěrečných titulků. Jednu hvězdu dávám pro Luďka Sobotu, neboť mě opět suverénně přesvědčil, že je Ještě větší blbec, než jsme doufali...(15.7.2010)

• mh.mail

10% - „Humor“ a „gagy“ z filmu okatě trčí jako jehly z jehelníčku. A podobně „pohladí“ po duši. Neuvěřitelně nezábavný křečovitý pokus o bláznivou komedii s přesahem do klasiky. Z nudy vyčnívá jen výkon Jiřího Hrzána „Jsem normální mladej kluk, akorát jsem zelenej!“ I když i ten je rozmělněn nekonečným natahováním, takže nakonec taky nudí. Režiséru Tomáši Svobodovi se jeho poslední film vůbec nepovedl. Možná, že si najde své diváky, ale já mezi ně určitě patřit nebudu.(15.11.2011)

Výborné. Až budu hodnotit pohádku nebudu ji kritizovat za blbost, že tam nějaká osoba létá na koštěti. Až budu hodnotit horor nebudu ho kritizovat za to, že tam nějaký ušatec má nenormálně velké zuby. Ale protože nyní hodnotím crazy komedii (rozuměj česky - ztřeštěnou komedii) musím především hodonit její ztřeštěnost. A té je tady vrchovatě ! Proto 4* .(22.11.2011)

• - V předposlední scéně s lavičkou je na skupinu hozena síť, v poslední scéně jsou však všichni tou samou sítí zvedáni vzhůru. (da-rebak)

• - Ve scéně, kde je vodník (Jiří Hrzán) tažen na vodních lyžích na laně za autem, je možné si všimnout, že lyže mají zespodu kolečka. (boul)

• - Režisér Tomáš Svoboda a herec Jiří Hrzán sa nedožili premiéry filmu. (Raccoon.city)