• Vesecký
  *

  Sestupná tendence se potvrzuje. Už i Sabina Remundová je bezradná, ta její starší dcera - to je trapárna. Tak ono jde opět o chlapce postiženého autismem. Před rokem 1989 u nás nebyl autista žádný, dnes když už (zatím) v seriálu nevystupuje žádný lGBT, tak tam musí být autista. A ještě víc mě dohřál ten kostel a zvláště modlitba před jídlem. To někdo ještě dělá?(23.1.2021)

 • EddieIron
  ***

  Mě by už od minulého dílu zajímalo, jak ta postava, kterou hraje Adamczyk, přišla na to, že si nechá obě děti. Jakým právem? Z jakého důvodů? Jenomže o čem by to bylo, že jo? Počítám, že teď se to bude zbývajících deset dílů různě proplétat, rozcházet a scházet a nakonec se všichni obejmou. Nejsvětlejším bodem seriálu je mladá Janžurka, která místy jako kdyby mámě z oka vypadla.(23.1.2021)

 • Skuby47
  *****

  Je potěšující vidět herce, jak opravdu hrají a neodříkávají jen naučený text. Procítěný výkon Sabiny Remundové je srovnatelný s prvorepublikovými představitelkami srdečných maminek a babiček - Nedošínskou či Naskovou. Už dlouho se mi nestalo, že bych chtěla co nejdřív vidět další vývoj nějakého příběhu, i když určitou představu mám. Záměna dítěte nutí obzvláště ženy k zamyšlení, jak by se zachovaly v takové situaci a má-li to vůbec nějaké přijatelné řešení.(23.1.2021)

 • marhoul
  *****

  Sabina Remundová je excelentní! Já ji měla vždycky moc ráda, ale v Kukačkách mě rozsekává, to se jen tak nevidí. Objala bych jí, plakala bych s ní. Druhá maminka je také vynikající, tatínci rovněž. Celé dobré, chválím, bavilo, líbilo, zajímalo. Stále platí, že jsem zvědavá, jestli to půjde, udržet laťku jestě deset dílů, ale teď už jsem ve fázi, kdy si moc přeji, aby ano! Dneska výborné.(22.1.2021)

 • honajz
  ****

  Pořád si to drží slušnou úroveň a herecky je to skutečně skoro, ale jen skoro dokonalé. Jen nechápu, proč z obou chlapů najednou začali dělat blbce - vlastně ze třech, i ten táta je stereotypní archetyp tvrdohlavého sedláka z před sto lety. To sorry jako. Žádný rozumný chlap by nikdy neprohlašoval, že si nechá obě děti, leda by se zbláznil. Na druhou stranu ženské role - všechny ženy v pohodě, dohodnou se, vše vyřeší. Přijde mi to prostě stereotypní: ženy vše zařídí, chlapi blbnou. Jako by neexistovali normální, rozumní chlapi, kteří taky umí něco zařídit.(23.1.2021)

 • - Epizoda se stala nejsledovanějším pořadem daného večera a také celého dne, zhlédlo ji téměř 1,6 milionu diváků starších 15 let. (rublik05)