Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Karla (D. Novotný) ničí vzpomínky na zemřelého syna Káju. Nechce přijít o dalšího syna a snaží se hledat kompromis. Ani doma se situace nevyvíjí dobře. Tomáš těžce nese, že Olga (S. Remundová) s Karlem nejsou jeho praví rodiče a ke všem se staví nepřátelsky. Lámou si hlavu, jak Tomáše uklidnit, aby se nebál, že bude muset odejít k jiným rodičům. Tereza (M. Dancingerová) se chce s Jakubem zavřít ve své bublině a počkat, až se vše přežene. Všichni se ale mají setkat na každoroční slavnosti k výročí založení Hranic. Podaří se zkrotit emoce nebo bouřící kotel vybuchne? (Česká televize)

(více)

Recenze (11)

EllienPM 

všechny recenze uživatele

Jitka místy opravdu pěkně zpívá. Marek je nejvíc sexy chlap na světě. Měl by nafotit kalendář. Děti hrají peckově. Zápletka neztrácí dech, naopak. Bravo. ()

castor 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Fakt se toho z hlediska hlavní příběhové linky vlastně zatím moc nestalo. Ostatně když padesátiminutová epizoda by se dala zvládnout za polovic… Ano, záměna dětí, ale následně vesměs řešení mindráků dospělých. Celkově je to docela oříšek k hodnocení, protože je to na straně jedné sympatický projekt, na té druhé doplácí na přešlapování na místě a na nereálnou psychologii postav. Určitou kvalitu nepopírám, ale raději sáhnu po nějaké jiné látce. ()

Reklama

Galerie (21)

Zajímavosti (1)

  • Epizodu v době premiéry sledovalo 1,58 milionů diváků, což byl nejlepší výsledek večera i celého dne. (rublik05)

Reklama

Reklama