Martin (M. Adamczyk) uvažuje, že by dal výpověď v pražské kanceláři a zůstal s Terezou (M. Dancingerová) v Hranicích. Nepotěší tím ale dědu Vladimíra (P. Kostka), který má obavu, že kvůli Martinovi nepřestanou experimenty s výchovou kluků. Naléhá, aby Jakub i Tomáš měli jen jedny rodiče a jednu postel. Olga (S. Remundová) s ním ale nesouhlasí a snaží se Vladimírovi vysvětlit, že čím častěji se všichni potkají, tím mají větší šanci poznat se a synům pomoci. Jenže Tomáš chce zůstat u Jakuba přes noc. Zvládnou rodiny ustát i tuto novou zkoušku? (Česká televize)

Stružák

No ty kráso, to je dobrá ptákovina. Remundová a Kostka jsou bezvadný, Novotnej fajn, celkově to herecky není problém. Ale ze zajímavýho tematu na začátku (výměna děcek) se stává příšerná telenovela. 🤮 Asi mi to dá ještě zabrat, abych to dokoukal. ()

Coleator

Seriál už několik dílů přešlapuje na místě... Kdo práskal už bylo jasné snad od třetího dílu, k "šokujícímu odhalení" ale došlo až tady... Jsem zvědavý jak všechno vygraduje... Už by s tím mohli pomalu začít... ()

Eleanor05

Připadá mi, že sleduji úplně jiný seriál, než ten, který je tu na ČSFD hodnocen každý týden čtyřmi a pěti hvězdičkami od většiny uživatelů. Jelikož ten seriál Kukačky, který sleduji já, se vyznačuje především tím, že se v něm dlouhodobě skoro nic neděje, vyprávění se téměř neposouvá dál, zásadní spory se přecházejí mlčením a záměna chlapců (pro většinu lidí tragédie) se zde změnila na pohodovou rodinnou idylku. Identita "udavače" byla jasná už od začátku, takže super napínavý plot-twist také nevyšel a jediná zajímavá postava - Marcela - v dalším díle podle ukázek nejspíš potratí a tím se "vyřeší" i zdejší největší scénáristický problém, který ovlivňuje hodně postav kolem ní. Již u sedmého dílu jsem psala, že celý seriál skončí jednou velkou spokojenou rodinkou Holcových a Kadlecových, kdy se budou všichni vídat s oběma kluky. Žádné překvapení se od té doby nekonalo a vše směřuje k mému odhadu. Takže, co se stalo v této epizodě? Chameleon lezl po stromě a syn Heleny Dvořákové jí ukradl klávesy. Hm... fakt tomu odpovídá hodnocení nad 80%. Zdejším pěti a čtyř "hvězdičkářům" doporučuji shlédnout i nějaký ten zahraniční seriál, aby zjistili, že kvalita se dnes pohybuje úplně někde jinde. ;-) ()

• Premiéru zhlédlo téměř 1,6 milionu diváků starších 15 let, čímž se epizoda stala nejsledovanějším večerním pořadem i pořadem celého dne. (rublik05)