Byl to Kostka, já to říkal!!(20.3.2021)

Přestože byla jedenáctá epizoda z moha stran utlumenější než epizoda předchozí, tak já jsem pořád nadmíru spokojený. Odhalilo se nám další tajemství, které jsme všichni už dávno věděli. A to, že děda Kostka je vlastně přesně takový, jaký se celou dobu prezentuje. Jednu věc jsem ovšem nepochopil. Proč to Býček alespoň nezkusil s tou primářkou. To mi přijde docela sobecké. Dočkali jsme se tady také jedné z nejsilnější scén o kterou se postarala Tereza.(22.3.2021)

Seriál už několik dílů přešlapuje na místě... Kdo práskal už bylo jasné snad od třetího dílu, k "šokujícímu odhalení" ale došlo až tady... Jsem zvědavý jak všechno vygraduje... Už by s tím mohli pomalu začít...(20.3.2021)

• Eleanor05

Připadá mi, že sleduji úplně jiný seriál, než ten, který je tu na ČSFD hodnocen každý týden čtyřmi a pěti hvězdičkami od většiny uživatelů. Jelikož ten seriál Kukačky, který sleduji já, se vyznačuje především tím, že se v něm dlouhodobě skoro nic neděje, vyprávění se téměř neposouvá dál, zásadní spory se přecházejí mlčením a záměna chlapců (pro většinu lidí tragédie) se zde změnila na pohodovou rodinnou idylku. Identita "udavače" byla jasná už od začátku, takže super napínavý plot-twist také nevyšel a jediná zajímavá postava - Marcela - v dalším díle podle ukázek nejspíš potratí a tím se "vyřeší" i zdejší největší scénáristický problém, který ovlivňuje hodně postav kolem ní. Již u sedmého dílu jsem psala, že celý seriál skončí jednou velkou spokojenou rodinkou Holcových a Kadlecových, kdy se budou všichni vídat s oběma kluky. Žádné překvapení se od té doby nekonalo a vše směřuje k mému odhadu. Takže, co se stalo v této epizodě? Chameleon lezl po stromě a syn Heleny Dvořákové jí ukradl klávesy. Hm... fakt tomu odpovídá hodnocení nad 80%. Zdejším pěti a čtyř "hvězdičkářům" doporučuji shlédnout i nějaký ten zahraniční seriál, aby zjistili, že kvalita se dnes pohybuje úplně někde jinde. ;-)(22.3.2021)

• Stružák

No ty kráso, to je dobrá ptákovina. Remundová a Kostka jsou bezvadný, Novotnej fajn, celkově to herecky není problém. Ale ze zajímavýho tematu na začátku (výměna děcek) se stává příšerná telenovela. 🤮 Asi mi to dá ještě zabrat, abych to dokoukal.(7.4.2021)

• - Premiéru zhlédlo téměř 1,6 milionu diváků starších 15 let, čímž se epizoda stala nejsledovanějším večerním pořadem i pořadem celého dne. (rublik05)