Reklama

Reklama

Epizody(13)

Obsahy(1)

Seriál Kukačky vypráví příběh mladého manželského páru, který zjistí, že jejich syn není jejich. Když se dozvědí, že došlo k záměně, musejí se rozhodnout, co udělají. Žádné řešení není jenom dobré. Záměna dětí na malém městě se dotkne nejen rodin, kterých se přímo týká, ale i ostatních obyvatel. Vzhledem k tomu, že k záměně došlo v místní nemocnici, zasáhne osudová událost do života mnoha dalších. Abychom pochopili vazby a vztahy mezi lidmi ve městě, vyprávění se dotkne i událostí v minulosti. Lidé si totiž nesou svá tajemství i nenaplněné touhy, které v kritických chvílích vyplouvají na povrch. (Česká televize)

(více)

Diskuze

PŘIDAT PŘÍSPĚVEK
AugustusPrim

AugustusPrim (hodnocení, recenze)

Sleduju jen jedním okem. První díl pecka, pak nájezd na klasickou linku, nevěra, načapání u nevěry, čí je dítě..to už je stokrát viděno.. opravdu to připomíná Ulici, jen v lepší kabátku...bohužel. Starší herci to držej nad vodou výkonem. Zápletky těch mladších (milostný 4uhelník atd.) mě nebaví vůbec. Hra na city podbarvená muzikou u konce každého dílu už taky nezaujme..Co fungovalo u prvního, u dalších je klišé.

hippie2222

hippie2222 (hodnocení, recenze)

Jo a zapomněl jsem výraznej bonus: Čvančarová (když už tu musí bejt, chjo....) dostala úplný minimum prostoru, takže to nezvládá poslat do kytek. Zplaťbůh nikoho nenapadlo ji obsadit do hlavní role a máme zde místo toho skvělou Remundovou.

hippie2222

hippie2222 (hodnocení, recenze)

Zajímavý, mně připadá 13 dílů ok, tady se neřešej jenom zaměněný haranti, tady je figur s nějakým vývojem vztahu či psychologie dost na to, aby to zůstalo zajímavý. Ale hlavně z hlediska uvěřitelnejch hereckejch výkonů, skvěle vybranejch herců a výtečně fungující chemie mezi nima (takže jim ty partnerský vztahy konečně v rámci všech českejch televizních stanic věřím) se jedná o tak výjimečnej počin v rámci původní tuzemský seriálový tvorby posledních desítek let, že vůbec nechápu nějaký srovnávání s odpadama typu Ulice, Ordinace, Slunečná a dalších z prstu vycucanejch sraček (dámy prominou). A udivuje mě, že to zatím nikomu z komentátorů nestálo za komentář. Každopádně hodnocení napovídá, že dílko zaujalo, já ČT gratuluju k parádnímu záseku. A zvedám na pět, protože si to v porovnání s veškerou další televizní produkcí v naší kotlině zcela právem zaslouží.

andel

andel (hodnocení, recenze)

 Z mého pohledu velice zdařilý seriál - výborný scénář, skvělá režie a naprosto věrohodné herecké výkony.

goodnic

goodnic (hodnocení, recenze)

Během druhého dílu jsem to vzdal. Záměna dětí je téma možná na film. V tomhle díle se ale bude 11,5 hodiny řešit ÚPLNĚ TO SAMÝ co se řeší v Ordinacích a Ulicích.

jardariha

jardariha (hodnocení, recenze)

Prubner

Kladu si stejnou otázku. Vše bylo krásně a emotivně řečeno ve třech dílech. Kdyby se to stalo tobě a já byl protistrana, odešel bys s rozbitou hubou. Pamatuj si: matka je ta, která mě vychovala a ne ta, co mě porodila. Tečka.

Prubner

Prubner (hodnocení, recenze)

Já nechápu, co tam ti hrdinové chtějí 13 dílů řešit. Kdyby se to stalo mně, požadoval bych okamžitou výměnu dětí. Tečka.

na příspěvěk reagoval jardariha

Tryskomyš

Tryskomyš (hodnocení, recenze)

Hodně dobré a silné téma. Po 2. dílu jsem zvědavá, jak se  to vyvine dál.

Egl

Egl (hodnocení, recenze)

Nevypadá to na něco, co bych musel vidět, ale uvidíme...

Miow

Miow (hodnocení, recenze)

Prosím o doplnění: v obsazení není uveden Zdeněk Julina (podle ukázky hraje doktora).

Reklama

Reklama