Epizody(13)

Seriál Kukačky vypráví příběh mladého manželského páru, který zjistí, že jejich syn není jejich. Když se dozvědí, že došlo k záměně, musejí se rozhodnout, co udělají. Žádné řešení není jenom dobré. Záměna dětí na malém městě se dotkne nejen rodin, kterých se přímo týká, ale i ostatních obyvatel. Vzhledem k tomu, že k záměně došlo v místní nemocnici, zasáhne osudová událost do života mnoha dalších. Abychom pochopili vazby a vztahy mezi lidmi ve městě, vyprávění se dotkne i událostí v minulosti. Lidé si totiž nesou svá tajemství i nenaplněné touhy, které v kritických chvílích vyplouvají na povrch. (Česká televize)

Recenze uživatele fafejt001 k tomuto seriálu (9)

Epizoda 1 (2021) (E01)

Zatím zůstanu při zemi . Rozjezd nebyl špatný , ale nevím co těch dalších 12náct dílů . No uvidíme . Malý Jakub je zajímavý klučík . Jo a seriál bude na dlouho , takže občas bude zřejmě ,, vata" . Kdyby se natočil film , bylo by to možná lepší . ()

Epizoda 2 (2021) (E02)

Tak zatím čekám na větší ,,akci" . Pomalu se to rozbíhá , ale chápu , že jěště 11náct dílů se musí něco dít . Doufám . Nějak mne to doposud nechytlo . ()

Epizoda 3 (2021) (E03)

ALE tak jo . Pomalu se to rozjíždí . Všichni hlavní hrdinové jsou výborní i kluci , to je jasan . Sice nevím co těch dalších 10 dílů se bude dít , ale již je to natočeno , tak uvidíme . V každém případě * * * a půl * . ()

Epizoda 4 (2021) (E04)

ALE jo , Remundová výborná . I pan Kostka . Jen se mi zdá , že pomalu bude seriál trochu stagnovat . Doufám , že se mýlím . I kluci zatím slušné výkony . ()

Epizoda 9 (2021) (E09)

No nějak se to musí natáááhnout . Marcela čeká miminko , ale je to ženáč . To bylo jasné od začátku . Tak uvidíme co dál . Holky dají * * * * * , to je jasné , teda skoro všechny , a my kluci to vidíme trochu jinak . ALE pořád LEPŠÍ tohle , než ty různé hloupé seriály na jiných kanálech . A Sabina opět perfektoo . ()

Epizoda 10 (2021) (E10)

Myslím si , že to jde rapidně dolů . Tohle nejhorší díl , tedy zatím . A do konce už to zřejmě nebude lepší . ŠKODA . Stačilo třeba 6 dílů ,,našlapaných " , než rozvláčné natahování , kdy klučík střílí ze vzduchovky nebo se kope mičudou a tak podobně . ()

Epizoda 11 (2021) (E11)

Díky Remundové a drsné Marceli to jde. Jinak děda Vladimír byl jasný od poloviny dílu . Ovšem nemohu se zbavit dojmu , že to celé nějak spadlo o třídu níž . Takže ** a půl . ()

Epizoda 12 (2021) (E12)

Tak jdeme do finále . Chybí mi tam více záběrů např: reakce lidí z vesnice , lidí z okolí obou rodin , reakce Jakuba na různé podněty v životě atd . Trochu mi vadí až velmi klidné reakce mámy Jakuba na jeho nálady v různých situacích , kterých tam ovšem není moc . To je nějak scifi . Jinak herci výborní , ALE - pořád mi tam něco chybí . Jo a Dolanskej je pěkná svině . Hraje to fakticky dost reálně . ()

Epizoda 13 (2021) (E13)

Díky Isteníkovi se tohle povedlo a tudíž dám hvězdu navíc . Jinak by to bylo za tři . Jo a závěrečná písenˇ dost dobrá . Bruce je prostě klasika . Celkově hodnotím celý seriál , tak nějak * * * a půl . Ale je to s odřenýma , tedy ušima . Ovšem pořád lepšíííí Kukačky , než ty podivné --Slunečné , Sestřičky všeho druhu , Modré ko´dy - atd . Myslím , že tohle se VYDAŘILO . ()