Epizody(13)

Seriál Kukačky vypráví příběh mladého manželského páru, který zjistí, že jejich syn není jejich. Když se dozvědí, že došlo k záměně, musejí se rozhodnout, co udělají. Žádné řešení není jenom dobré. Záměna dětí na malém městě se dotkne nejen rodin, kterých se přímo týká, ale i ostatních obyvatel. Vzhledem k tomu, že k záměně došlo v místní nemocnici, zasáhne osudová událost do života mnoha dalších. Abychom pochopili vazby a vztahy mezi lidmi ve městě, vyprávění se dotkne i událostí v minulosti. Lidé si totiž nesou svá tajemství i nenaplněné touhy, které v kritických chvílích vyplouvají na povrch. (Česká televize)

Recenze uživatele leo430 k tomuto seriálu (14)

Kukačky (2021)

Seriál od České televize - 8/10. Ještě jsem nezažil seriál od České televize, který bych si takovým způsobem užil. Nejsilnější stránkou seriálu není samotný příběh, který je bezesporu opravdu silnou výpovědí. Je to absolutní herecká lehkost a verva zároveň. Neviděl jsem v žádném českém projektu tolik báječných hereckých výkonů jako právě tady. Musím smeknout před režisérem Arichtevem, protože byl seriál naší modlou každý pátek a usedala k němu celá naše rodina. Nejlepší epizoda: Epizoda 13. ()

Epizoda 1 (2021) (E01)

Jsem příjemně překvapený z tohoto nového českého seriálu. Sice jsem dost skeptický vzhledem k počtu dílů, ale věřím, že to úžasní herci utáhnou. ()

Epizoda 2 (2021) (E02)

Oproti prvnímu dílu jsme se toho moc nedozvěděli. Hlavně je škoda, že na to přišli hned v prvním díle. Takhle to pak vypadá, že se těch 13 epizod budou akorát přetahovat. ()

Epizoda 3 (2021) (E03)

Tohle bylo skvělé. Díl měl obrovské srdce a opravdu mě tentokrát moc bavil. Z výkonů maminek jsem byl naprosto unešený a ostatní linky byly také zajímavé. Nemůžu se dočkat příštího pátku. ()

Epizoda 4 (2021) (E04)

Největší silou celého seriálu jsou herci, protože oni hrají hrozně lidsky. Všechny emoce jim věříte a soucítíte s nimi. Dějová linka s panem Kostkou byla velkým plusem celého dílu a patřila k tomu nejsilnějšímu co nám zatím seriál nabídl. ()

Epizoda 5 (2021) (E05)

Moc se mi líbí, že tady je kromě hlavní linky i pár vedlejších, které jsou taky skvěle napsané. Položily základní kameny pro zajímavé zápletky v budoucnu. Jitka zpívala opravdu překrásně. ()

Epizoda 6 (2021) (E06)

Tahle epizoda nabídla jedny z nejsilnější momentů seriálu. Scéna s pyžamem mě osobně hrozně dostala. Je až fascinující jak skvělou chemii mezi sebou herci mají. ()

Epizoda 7 (2021) (E07)

Kvalita se konstantne drží na vysoké laťce. Začínají se tady rodit zajímavé linky. Sice jsou některé zápletky a odhalení už teď jasné, ale kouká se na to skvěle. ()

Epizoda 8 (2021) (E08)

V této epizodě jsme se dočkali úsměvných scén díky Davidu Istebníkovi. Jeho přehlídka spodního prádla neměla chybu. Je to velký sympaťák. Člověk by až nevěřil, že ho bude bavit seriál, kde se neřeší jen výměna dvou dětí, ale i vztahové krize s kličky. ()

Epizoda 9 (2021) (E09)

Jeden z nejsilnějších dílů celého seriálu. Dočkali jsme se výrazného posunutí v ději a také se nám odtajnilo mnoho tajemství a tím jsme se dočkali odpovědí na tolik tížené otázky. Přestože se nejednalo o žádné nečekané zvraty, tak samotné klíčové okamžiky v seriálu byly opravdu velmi silné. Nejprve jsem teda zůstal v šoku po zjištění, že za pozdní příchod gynekologa Dolanského (který tady mimochodem hraje pěkného grázla) mohla vlastně Marcela. Následná scéna s malým Tomášem byla opravdu výborně zahraná. Druhý opravdu silným momentem bylo navštívení Terezy, která se vydala do Prahy za Martinem. Vidět její smutné hnědé oči bylo pro mě opravdovým utrpením. To, že Martina neopustila a tentokrát podržela rodinu je velký a doufám, že správný krok. Zbývají čtyři díly do konce a já se nemůžu dočkat jak to celé dopadne. ()

Epizoda 10 (2021) (E10)

U desátého dílu Kukaček jsem měl poprvé pocit, že se postavy chovají malinko nepřirozeně. Podle mě byl polibek více než očekávaný, ale i tak jsem se podíval po celém obýváku na tváře ostatních diváků jak budou reagovat. Všichni jsme byli u vytržení. Zbývají poslední tři díly a už začínám cítit, že Kukaček už stačilo. Těším se na další díl, ale zároveň už chci aby to skončilo, protože se bojím, že to pokazí. ()

Epizoda 11 (2021) (E11)

Přestože byla jedenáctá epizoda z moha stran utlumenější než epizoda předchozí, tak já jsem pořád nadmíru spokojený. Odhalilo se nám další tajemství, které jsme všichni už dávno věděli. A to, že děda Kostka je vlastně přesně takový, jaký se celou dobu prezentuje. Jednu věc jsem ovšem nepochopil. Proč to Býček alespoň nezkusil s tou primářkou. To mi přijde docela sobecké. Dočkali jsme se tady také jedné z nejsilnější scén o kterou se postarala Tereza. ()

Epizoda 12 (2021) (E12)

Zvrat, který jsem opravdu nečekal. Předposlední díl byl až po okraj nabitý nečekanými zvraty, dechberoucími dialogy a nadmíru uspokojivými hereckými výkony. Stejně si pořád stojím za tím, že tento seriál slaví z velké části úspěch právě díky hereckým výkonům ve kterých vyniká David Novotný. Jeho změny nálad, úsměvy a výbuchy. To je záruka, že vás bude bolet bránice, nebo budete bez dechu sledovat jeho herecký koncert. Já jsem ready na poslední díl. Doufám, že bude na Velký pátek opravdu Velké finále. ()

Epizoda 13 (2021) (E13)

Emocemi nabité finále za které by se nemusely stydět ani finále velkolepých seriálů. Málokdy se mi stane, že jsem hrdý na českou tvorbu, ale tohle bylo fakt brilantní. Navíc ten Bruce Springsteen na konci.. Další věc, kterou nečekal. Moje oblíbená písnička. Arichtev tohle hrozně dobře umí. ()