Epizody(13)

Seriál Kukačky vypráví příběh mladého manželského páru, který zjistí, že jejich syn není jejich. Když se dozvědí, že došlo k záměně, musejí se rozhodnout, co udělají. Žádné řešení není jenom dobré. Záměna dětí na malém městě se dotkne nejen rodin, kterých se přímo týká, ale i ostatních obyvatel. Vzhledem k tomu, že k záměně došlo v místní nemocnici, zasáhne osudová událost do života mnoha dalších. Abychom pochopili vazby a vztahy mezi lidmi ve městě, vyprávění se dotkne i událostí v minulosti. Lidé si totiž nesou svá tajemství i nenaplněné touhy, které v kritických chvílích vyplouvají na povrch. (Česká televize)

Recenze uživatele LachtanShows k tomuto seriálu (13)

Epizoda 1 (2021) (E01)

Světe div se, od Kukaček jsem příliš nečekal a ony se zatím jeví jako velmi povedený rodinný seriál. Možná to bude tím, že za nimi stojí stejný tvůrčí tým, jako kdysi u mého oblíbeného Vyprávěj a perfektní první řady První republiky. ()

Epizoda 2 (2021) (E02)

Tenhle seroš dost možná bude i celkem depka. Obsazení je špička, dokonce i mnou neoblíbená Remundová tady hraje dost zdařile. ()

Epizoda 3 (2021) (E03)

Průběh epizody mi tentokrát nedostal ani tolik jako ukázky na dění následující. To bude šílená ždímačka, představitel Tomáše je ve své roli naprosto perfektní vzhledem ke svému věku. ()

Epizoda 4 (2021) (E04)

No je to prostě depka, co si budem... Tomáš je jistojistě mojí nejoblíbenější postavou, ten pohled v jeho smutných očích sundá snad i největšího tvrďáka. ()

Epizoda 5 (2021) (E05)

Mají pravdu ti, co se bojí toho, jak se může něčím takovým vyplnit celých 13 dílů. Já trochu cítím už teď, že se točíme v kruzích, zvlášť když mají epizody skoro po hodině. ()

Epizoda 6 (2021) (E06)

Po předešlé epizodě, která mě zas tolik nezasáhla, se seriál zase stáčí do úzkých a jelikož já mám ta silná dramata fakt rád, tak nebudu do ničeho rýpat a prohlásím, že jsem s tímhle Arichtevovým projektem zatím opravdu za dobře. ()

Epizoda 7 (2021) (E07)

Režisér v podcastu Kavky sliboval zásadní zvrat zhruba v půlce seriálu a i když si nejsem jistý, jestli už dorazil a chápu jej správně nebo na nás čeká ještě něco zajímavějšího, zdejší flashbacky a následné vysvětlení mnohých logických lapsů seriál hodně okořenily. ()

Epizoda 8 (2021) (E08)

Myslel jsem si, že se bude seriál ve své druhé polovině už spíše stáčet k nějakému zauzlení, než aby vyplouvaly na povrch další a další zvraty. Je to známka toho, že se opravdu jedná o dramatický počin, co si nebere servítky. ()

Epizoda 9 (2021) (E09)

Z ukázek na tuhle epizodu jsem očekával, že už se věci s prominutím dojebou ve velkém a již nebude cesty zpět, ale vypadá to, že nakonec se ještě najde světýlko na konci tunelu. Až na okolnosti kolem Marcely. ()

Epizoda 10 (2021) (E10)

Drama intensifies! Chudák David, není v milostném životě nic horšího než falešná naděje. ()

Epizoda 11 (2021) (E11)

Nemám sebemenší páru, jak to skončí, či zda má Arichtev v rukávu možnost jednou navázat druhou řadou, ale stále se laťka drží dost vysoko, hlavně co se právě týče mojí zvědavosti. ()

Epizoda 12 (2021) (E12)

Asi už je všem jasné, jak to tehdy všecko bylo a je jen otázkou, jaké nás čeká tenhle pátek rozuzlení. A jak se v onom finále podaří připravit pole pro údajnou druhou řadu. ()

Epizoda 13 (2021) (E13)

Ono konečné rozuzlení jsem nečekal, povedlo se ale doručit celkem důstojně a následný průběh epizody se tváří, že ta druhá řada skutečně dorazí. Co se v ní bude řešit, opravdu netuším, ale s většinou hrdinů bych se rád ještě viděl. ()