Charlots en délire, Les

Akční / Komedie

Francie, 1979, 90 min

Tohle Bažantí dobrodružství překvapivě až tak špatný nebylo. Teda ne, že by se jednalo o nějakou pecku, ale v kontextu z jejich pozdější tvorbou to docela ujde. Samozřejmě, že v minulosti dělali lepší snímky, ale to už bylo v době vzniku tohoto kousku pasé. Jako tradičně se spíše než o souvislý film jedná o takové střídání různých skečů a situací, ale pobaví to víc než jiné filmy co dělali už jenom ve trojici. Za mě průměr a 50%(4.1.2015)

• SOLOM.

Ach jo. Zbývající trojice začíná působit čím dál více vyčpěle. Tentokrát přišli s lehce dramatickou – kriminální zápletkou, která ovšem postrádala potřebný šmrnc a i humorných momentů tu bylo opravdu málo. Zdlouhavé pasáže o ničem + nic neříkající dialogy – to nebyla ta správná volba pro volnou zábavu. Občas jsem měl navíc dojem, že je to snad ani nebaví. Bohužel musím tento kousek zařadit mezi ty nejslabší, co vyprodukovala skupina Les Charlots. 40%(2.3.2018)

• Pitryx

Děsně ukecané, legrace se objeví jen sem tam, je to utahané a nudné. S přivřeným okem beru těch pár gagů za celý film, ale toto opravdu netřeba nutně vidět. Děj to má vcelku svižný, ale jako takový není nic moc. Chybí tomu akce, málem jsem u toho usnul. Za ten vysvětlovací konec by rejža zasloužil pár facek. Velké mínus.(3.9.2016)