Hudební polo dokument o 50.let provozu ateliérů. Je tu množství písniček z českých filmů. A řada ukázek.(5.7.2008)

• NinadeL

Proboda, to neuměli ani seřídit ty ukázky? On a jeho sestra bez hlavy.(17.2.2009)

• sator

Bez scénáře, mistri to nemohli zachranit...(24.9.2014)

Československý, resp. český film tančil a zpíval vždy dobře.(27.4.2012)

• Marthos

Padesáté jubileum barrandovských filmových ateliérů posloužilo tvůrcům k vytvoření další neskutečně trapné a zbytečné estrádní show. Ačkoli by si podobná událost zasloužila výpravnější a obsáhlejší úroveň, je tomu přesně naopak. Z historie Barrandova se nedozvíme takřka nic a tak jsme vlastně svědky další bolševické šarády, v níž se promenují všechny dobové »celebrity«. Hana Zagorová vytrvale mučí divákova ušiska sladkým šlágrem Můj biograf láska, paní prezidentová ještě coby Dáša od Veškrnů skotačí na jevišti jak děvče ze střelnice, Jaromír Hanzlík pak celou společnost dokonale konsternuje nejfalešnějším z falešných zpěvů Modravých dálek volání. . . V mezičase samozřejmě dojde i na zpěv Karla Gotta, Heleny Vondráčkové, Petry Janů a dalších trvalých hrůz naší popmusic. Sádelnatá komunistická prasata se v hledišti mohou potrhat smíchy, jak skvělou zábavu vymysleli ve svých rudých mozcích a diváci v kinech (u obrazovek) jim to polykají i s navijákem. Člověk by čekal alespoň nějaký slavnostní závěr nebo defilé přání do budoucna, ale nic. Ticho po pěšině. Zazvonil zvonec a Barrandova je konec. Zaplaťbůh.(6.3.2009)