• Prubner

To bych rád věděl, co Vladimír Sís hulil, když tento film dával dohromady. Podivná filmová oslava Barrandova, v níž Sís naházel na jednu hromadu bez ladu a skladu ukázky ze starých filmů (i těch svých), Švankmajerovy animované vložky a úryvky z Podskalského televizní estrády "Trilobit se diví". Dokonalý mišmaš. Za pochvalu stojí leda tak Horníček s Kopeckým, kteří jsou občas vtipní, a písničky z prvorepublikových filmů. Kdo chce vidět, jak vypadá Vladimír Sís na tripu, má možnost. P.S. Estrádu Trilobit se diví jsem viděl taky a je rovněž strašná. Zajímavé je, že Sís měl zřejmě přístup k hrubému materiálu té estrády, protože použil jiné záběry z jiné kamery apod. Ve filmu chybí humorný rozhovor Rosůlkové se Svobodovou, rozhovor s Peškem, monolog Jiřího Dohnala, scénka Lábuse a Kaisera o premiéře nového filmu, písně Vondráčkové, Jiráskové, Bartošky, Vaculíka, Janžurové, Postráneckého a Patrasové. Rozhovory s herci jsou v estrádě trochu delší, stejně jako vystoupení kaskadérů. P.S.2: Marthosi, ty jsi vůl. Typický projev pravičáckého blba, zblblého oficiální propagandou.(17.5.2018)

• sator

Bez scénáře, mistri to nemohli zachranit...(24.9.2014)

• NinadeL

Proboda, to neuměli ani seřídit ty ukázky? On a jeho sestra bez hlavy.(17.2.2009)

• Marthos

Padesáté jubileum barrandovských filmových ateliérů posloužilo tvůrcům k vytvoření další neskutečně trapné a zbytečné estrádní show. Ačkoli by si podobná událost zasloužila výpravnější a obsáhlejší úroveň, je tomu přesně naopak. Z historie Barrandova se nedozvíme takřka nic a tak jsme vlastně svědky další bolševické šarády, v níž se promenují všechny dobové »celebrity«. Hana Zagorová vytrvale mučí divákova ušiska sladkým šlágrem Můj biograf láska, paní prezidentová ještě coby Dáša od Veškrnů skotačí na jevišti jak děvče ze střelnice, Jaromír Hanzlík pak celou společnost dokonale konsternuje nejfalešnějším z falešných zpěvů Modravých dálek volání. . . V mezičase samozřejmě dojde i na zpěv Karla Gotta, Heleny Vondráčkové, Petry Janů a dalších trvalých hrůz naší popmusic. Sádelnatá komunistická prasata se v hledišti mohou potrhat smíchy, jak skvělou zábavu vymysleli ve svých rudých mozcích a diváci v kinech (u obrazovek) jim to polykají i s navijákem. Člověk by čekal alespoň nějaký slavnostní závěr nebo defilé přání do budoucna, ale nic. Ticho po pěšině. Zazvonil zvonec a Barrandova je konec. Zaplaťbůh.(6.3.2009)

Hudební polo dokument o 50.let provozu ateliérů. Je tu množství písniček z českých filmů. A řada ukázek.(5.7.2008)