Štvanec času

Doug Campbell

Doug Campbell

M. David Mullen

Kubilay Uner

Slabé tři hvězdy, ale na pouhé dvě to mělo docela přehledný scénář, i když se vršilo klišé na klišé a samotný námět (syn se vrací, aby napravil křivdy otce) je také provařený. Herci jsou skutečně prkenní, ta dramatická hudba leze na nervy, ale na holky se dobře kouká a až tak blbé to skutečně není.A líbil se mi i konec, a to pozitivní vyznění.(15.6.2011)

Po celou dobu sledování tohoto filmu jsem byl na vážkách, jak ho budu hodnotit. Nesporně má zajímavý námět, který ale výrazně nevybočuje ze zaběhnutých kolejí žánru. Filmu trochu ublížili poměrně slabé herecké výkony, snad částečně s výjimkou představitelů otce a jeho syna z budoucnosti, a taky chvílemi dost nelogické jednání postav. Přesto mě ale film docela zaujal. Určitě jsem se u něj nenudil, což se mnohdy stane u filmů s hvězdným obsazením a režií.(17.1.2011)

• Han22

Je strašný sledovat, jak skvělý námět zabije otřesné provedení. Cestování časem a celkový nápad vrátit minulosti a napravit vlastní pokažené dětství je super. Herci jsou otřesní, hlavní hrdina vypadá příšerně nesympaticky už sám o sobě a postava kterou hraje mi byla tak odporná, že bych ji okamžitě bez záváhání zabil. Efekty nemá cenu komentovat, výprava - jedna ulice na které se změní jen auta a díky tomu máme poznat skok v čase. Nejhorší je zoufalý rytmus filmu, kde jsou neustále střídány zoufale přeslazené scény s naproto ubohýma přestřelkama. A ty hrozné klišé k tomu. Nevím, tohle mohl být super film, dostat to do ruky aspoň nějaký průměrný řemeslník.(9.5.2010)

• Tomulka

To byla hrůza jen jsem se dodíval, abych věděl, zda film skončí předvídatelně či ne. To že absolutně nedával smysl přesun v čase to bych asi vynechal. Herci hrozní a ty efekty katastrofa. Nechápu jak se můžou točit takové filmy jsou to vyhozené peníze. Dávám jednu hvězdičku a to jen za zápletku (syn otec a následky). Lidi na tento film fakt nekoukejte zbytečně strávený čas.(23.3.2009)

Čekal jsem hrůzu. Bohudík to vůbec nebylo tak strašné. Děj velmi pěkný, postavy....??? :))) Docela dobrý herecký výkon hl. hrdiny, manželky z minulosti i současnosti i syna z budoucnosti. Prostě mám rád filmy ve stylu Osudový dotek, Krajní meze apod. Takže se mi autoři trefili do noty, ikdyž je to laciné a průměrné. A ještě jedno, úžasná scéna, kdy otec viděl, jak bije syna o 6 let později mě dohnala až k slzám. Výkon agentky mě dohání k sebevraždě, ale na skouknutí to vůbec není špatné. Je to jako romadur! Smrdí jako prase, ale je vynikající:)(31.12.2006)