Arsenal83

Škoda nevyužitej možnosti, lebo prípad je naozaj silný a človek sa chytá za hlavu, čo napadlo nejakú mládež v 84-tom, aby si prilepšila. Proste budeme okrádať ľudí, potom lašk trocha zvýšime a budeme ich rovno zabíjať. V realite šlo o rýchly sled udalostí prvý ubodaný 7.12., druhý 16.12., 20.12 mal byť ďalší, ale zasahovala už polícia. Páchatelia 18-19 rokov a ten záver, ktorý na filme najviac šokuje sa naozaj stal. Oni si fakt mysleli, že zabíjanie ľudí je len hra a že sa priznám a pohodička. Žiaľ, film je natiahnutý a dobrých 50 minút sa nič poriadne neudeje. Nedáva na konci ani vysvetlenie, čo sa ďalej stalo. Chce to ukončiť tou absurditou, tým výrokom dievčaťa, ale príbeh pokračoval ďalej. V skutočnosti boli všetci odsúdení, ona prepustená 2001, oni 2003. Chlapi sú už mŕtvi (2020 a 2022), jeden mal normálne už rodinu, druhý sa stal vďaka štúdiu v base informatikom, ona žije doteraz v Tunisku a tiež má rodinu. Za jej pobyt vo väzení však uhranula aj jedného bachara, ktorý jej väzbu spríjemňoval. Škoda, že film venuje veľkú časť aj nezmyslom a nedal šancu na väčšie vysvetlenia a objasnenia. Príbeh má však potenciál, aby bol využitý znova. Obsah distibútora je NEZMYSEL a poslal som nový. A nič s perom sa tu nestalo. Treba niektorým  vyčistiť okuliare. Reálna aféra popísaná tu. ()

Martin741

Doposial som si myslel, ze pri vrazde vrah uboda obet nozom alebo nejakym ostrym predmetom, pripadne tupym predmetom sa klepne po hlave. Tu sa ubodali pisacim perom, zvlastny film, vela nudy tam je hlavne ....a ani neviem ci tych vrahov dostala spravodlivost alebo nie : 45 % ()

ravo2

"Psychologicko-kriminálny príbeh známeho francúzskeho režiséra Bertranda Taverniera o troch mladých ľuďoch, ktorí chladnokrvne zabijú zlodejov... (oficiální text distributora)". Distributor je idiot? Oni žádné zloděje nezabili! Co to tu recenzenti plácaj o psacím peru? To byl nožík na otevírání obálek dopisů. ()