Wade

Tyhle typy animáku miluju, protože člověk se tu toho nasměje jako u ničeho jiného. Nine Lives of Fritz the Cat  je sice trochu slabší než jednička, ale o tak se jedná o podařený film, který má  dost scén na zasmání. Stejně jako jednička má i pokračování skvělé tempo a mě ani nepřišlo že koukám skoro 80min. DÍKY kaposlav!!! 94% ()

ledzepfan

Překvapivě mnohem, mnohem slabší než první díl. Má to spoustu hluchých míst, je to roztěkané a myšlenkově plytké jakoby to zapomělo co to chce vyprávět a tak se jen pohotově vaří z vody. Prostě nevyzrálá nuda stavějící jen na coolovosti a kultovnosti Fritze. Těžko přesně říct jestli je to absencí Bakshiho nebo scénáristicky už přílišným odklonem od předlohy (tam to zas tak neznám- spíš jen typuju, že Crumb by takové bláboly asi nenapsal)- každopádně skoro bych řekl, že i ty 3 jsou jen z povinnosti a taky proto, že se mi nechce věřit, že by ten propad byl objektivně fakt až tak markantní :( ... Relativně fajn byla část s Hitlerem. ()

Campbell

Stejně ulítlé jako jednička, jen film není jako celek ale jak název napovídá jedná se o devět krátkých příběhů, tohoto zhýralého kočičího života. Nejlépe si film pusťte s jedničkou těch 145 minut uběhne rychle. ()

• Na 19. minutě můžeme na stěně nazi ložnice vidět obraz „Únos Leukippových dcer“ (1615–1616) od vlámského malíře Petera Paula Rubense. Originál je umístěn v Alte Pinakothek Mnichov, Německo. (Petsuchos)