poster

Apache Rifles

Western

USA, 1964, 92 min

 • Tormentor665
  ***

  Sice docela kritický western co se týče Indiánů, ale zase nic moc převratného v něm nevidíme. Působí to jako řadový projekt, bojové scény jsou slabšího charakteru.(13.12.2013)

 • cheyene
  ****

  Audey Murphy se podobných rolí uměl zhostit a divák mu je rád věří. Apache Rifles je western o sporu mezi indiány a bělochy, o snaze najít společnou řeč a dosáhnout svého.(21.7.2015)

 • Svadbos
  **

  Audie je odhodlaný kapitán kavalérie, ktorý má rozkaz nahnať Apačov do rezervácie. Film vyznieva, akoby bol natočený kdesi v sklade, čo spolu s nie príliš dobrou zápletkou maria potenciál snímku.(9.10.2011)

 • Mol
  ***

  Další klasická Murphyovka. Ideální filmy na nedělní odpoledne, kdy po obědě se člověk rozvalí do sedačky a pak jen zíra. Nebyl jsem po obědě, ale po večeři a nerozvalil jsem se na sedačce, ale na stoličce u počítače. Kdo zná a má rád tyhle filmy, tak ho tímhle film ničím nepřekvapí. Jediná scéna kdy mi přeběhl mráz po zádech byla, když horníci začali pálit před kavalerií do indiánů a Murphy zařval "FIRE". To stálo za to.(8.10.2014)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace