Inteligentní, ale nemotorná osmnáctka Quinn se zapřisáhne, že se dostane na Duke, a stane se kvůli tomu závodní tanečnicí. (Netflix)

Arsenal83

Sabrina Tesár je jedna z možných budúcich kvalitných herečiek, ktorá dokonale zapadá do dnešnej doby svojim umelým obočím, na prekvapenie ju ale oslovil štýl Brežnev. Ja preferujem prirodzenosť, hoci dnes už v autobuse na mladom dievčati vidíte minimálne štyri umelé veci, aj keď má na tvári rúško - polmetrové nechty, aby zakryla svoje okúsané, nasleduje machuľa alebo fajfka fixou namiesto obočia, potom decimetrové riasy, že vás svojou dĺžkou škriabu na chrbte a ak máte náhodou biele tričko, tak vám na ňom od jej klipkania očami ostane ani Persilom nevyprateľný čiarový kód, no a nechýbajú ani umelo predĺžené vlasy po nejakom koňovi, ktorý o svoju hrivu už nestál. Kto vie, čo by sme videli ešte pod tým rúškom, ale určite minimálne krúžok v nose, aký sa dáva dobytku. Filmu tohoto typu Netflix vypľuje za rok na tucet. Zas nejaké tanečky, súťaže, pubertálne predbiehačky, no a samozrejme top klasa celého tanečného odvetvia je teplý černoch s ružovičkými vlasmi. Ako vravím, ja preferujem prirodzenosť. ()

Aljak

Typická šablóna s challenge idealistickým motívom. Ale téma tanca tomu výrazne pomohla a viacmenej zachránila tento film od šedého (pod)priemeru. Postavy boli sympatické, štýl humoru sa držal na celkom dobrej úrovni (dokonca niektoré dialógy boli aj celkom vtipné) a celý ten tanečný amaterizmus v začiatkoch formovania TBD bol fakt na parádu. Spád filmu bol prirodzený, aj keď s výrazne predvídateľným dejom (až príliš), ale vďaka všetkým pozitívam, ktoré som už vymenoval, to bol celkom príjemný film, no a tie tanečníčky (hlavne Liza Koshy) stáli fakt za to! 3* ()

drake31

Work It neprináša nič prevratné na poli tanečných filmov, a už vôbec nie filmov ako takých... Avšak, je to príjemný, rozkošný film, ktorý je vytiahnutý z priemeru báječným-sviežim-energickým castom - Sabrina Carpenter, Liza Koshy, a samozrejme Jordan Fisher, ktorého naprosto zbožňujem. Film má energiu, humor, srdce, a tonu cheesy klišé ktorým nedokážem niekedy odolať a niekedy fakt potrebujem k životu. 3.75* ()

Bozvav

Typická záležitost pro mladé (asi spíše dívčí osazenstvo) a ještě mladší. Víc než slušné taneční kreace, dunivá a nabíjející hudba, plytká a už značně opotřebovaná zápletka, scénář jedno velké klišé. Nicméně pár opravdu dobrých hlášek a záseků tam bylo. Například s Heroldem a jiné. Holka (14let) je z filmu na větvi, tudíž jsme spoljiily hodnocení. Já dvě a půl, ona čtyři a půl, takže výsledek tři a čtvrt. ()

misterz

Toto je film vážne iba z nudy a z neschopnosti niečo si z Netflixu vybrať. Obyčajne to tak dopadne, že si v tom prípade zvolí človek tú najväčšiu vtákovinu. Čo sa žiaľ potvrdilo aj v tomto prípade - otrasná hudba a hlavná herečka absolútne mimo realitu, potreby a aj jej schopnosti. Nezáživné, nudné a infantilné. Vhodné iba pre teenagerov, no len tých, čo ešte len začali s pubertou. Starší to už ofrflú. Podpriemer. 40/100 ()