Inteligentní, ale nemotorná osmnáctka Quinn se zapřisáhne, že se dostane na Duke, a stane se kvůli tomu závodní tanečnicí. (Netflix)

misterz

Toto je film vážne iba z nudy a z neschopnosti niečo si z Netflixu vybrať. Obyčajne to tak dopadne, že si v tom prípade zvolí človek tú najväčšiu vtákovinu. Čo sa žiaľ potvrdilo aj v tomto prípade - otrasná hudba a hlavná herečka absolútne mimo realitu, potreby a aj jej schopnosti. Nezáživné, nudné a infantilné. Vhodné iba pre teenagerov, no len tých, čo ešte len začali s pubertou. Starší to už ofrflú. Podpriemer. 40/100 ()

Marze

Film o tanci, vášni a následování svého srdce. Není to moc originální, ale je zde díky talentovanému obsazení pěkná simulace hlouposti. A výborné taneční choreografie a chemie mezi postavami, které jsou tam etnicky americky korektně zastoupeny, že jsem měl pocit, že se to odehrává někde v Afghánistánu. . ()

silentname

V reále by si "Work It" zaslúžilo asi nižší rating. Ale niekedy človeku padne dobre si po ťažko dni sadnúť a pozrieť si niečo, pri čom môže jednoducho vypnúť a ísť s tým až do konca. A to je presne tento film. Je to predvídateľné, je to klišé, viete ako to celé dopadne, no dokázal som si to užiť. A možno najmä vďaka postavám. Quinn je celkom sympatická a je obdivuhodné, že Sabrina Carpenter sa dokáže usmiať ako Joker (Jack Nicholson), čož bolo celkom strašidelné. A chápem jej kamošku Jas, že po nej chcela, aby s tým pohľadom prestala. Tiež by som to nezvládol. Choreografie sú celkom dobré a aj spôsob ako dokážeme nájsť v sebe svoj vlastný rytmus. To sa mi páči. Niektoré veci musíme cítiť. Nedajú sa proste naučiť z kníh. Hudba okey, no miestami som si povedal, že je veľmi dobre vidieť, prečo moderná hudba úplne stráca chuť. Je tu pár fakt zaujímavých "hitov" (No no no no... na na na na na). Čo mi na filme vadilo asi najviac bol náš ružovovlasý zloduch. Jeho postava je klišé, je otravná a dokopy tam nič moc nepridáva. Je to jedine na to, aby bol vo filme nejaký konflikt, no dokopy ma všetky scénky s ním len otravovali. Nuda. Film je podľa mňa pozerateľný. Netreba od toho iba čakať veľa. Ale ako oddychový film to úplne stačí. Hodnotenie: C+ ()

Zíza

Ne každý taneční film je kvalitní a zanechá za sebou stopu. Ale spousta z nich má dobrý příběh, jen špatnou choreografii, nebo super postavy, skvěle tančící, ale debilní příběh. To jsou fajn taneční filmy. Jenomže Work It není ani jedno z toho. Choreografie nic moc, jejich soupeři jsou parodie na tanečníky, ani jejich choreografie není nic úžasnýho, aby si z toho na Juilliardu sedli na zadek. Bez napětí, zajímavých postav a kreací to jen zanechává zvláštní poselství; pokud tě to baví, máš v tom srdíčko, tak ti všechno projde. Ani komedie to nebyla. 45 %. ()

oveckaoa

Tak jdeme si od začátku odškrtávat klišé tanečních filmů 1) holka co dělá u nějaké taneční skupiny posere to a vyhodí ji (máme) 2) aby se dostala na vysněnou školu na , kterou ani nechce musí někde tančit (máme) 3) z původní skupiny ji vyhodily (viz bod 1) tak si musí založit novou (máme) 4) z kvalifikace postoupí jen díky tomu, že někdo nedodržel pravidla ne díky svému talentu (máme a máme) 5) změní priority a opustí svou skupinu před finále pak zase změní priority a vrátí se zpět a vyhrajou (máme, máme, máme) 6) ve filmu se musí objevit homosexuál (máme) - naštěstí tady to nervou do diváků tak na sílu jak v Feel The Beatu Pokud to porovnám s tématickým podobným letošním Feel The Beatem (shodou okolností taky od Netflixu) tak je to lepší má to minimálně dvě vtipné scény (mrtvý důchodce a 50 odstínů šedi) na hlavní herečku se dobře dívá a jde na ní vidět, že prostě prochází progresem na rozdíl od Sofie Carrson, která tam byla od začátku nejlepší a nejlepší i zůstala nezaregistroval jsem ani jednu protivnou postavu na rozdíl od těch děcek z Feel The Beatu. Choreografie je na vysoké úrovni. Je docela škoda , že vše musí končit klišém , že musí vyhrát co tak pamatuji byly pouze dva filmy kde to končily tím, že ve finále nevyhrály a poučily se jeden byl Backstage tuším a druhý některý díl Lets Dance 80 procent. ()