silentname

"DieRy" nakoniec pre mňa fungovalo. Film má svoje problémy, no čo sa príbehu týka, tak som celkom spokojný. Sú tu predvídateľné momentky, ale je tu niekoľko zaujímavých zvratov, rozuzlenie to má dobré a výsledne som párkrát skutočne ostal prekvapený. A myslím to v dobrom. Postavy sú podľa mňa tiež dobré. Učiteľ má občas niekoľko dobrých hlášok, jeho kamarát je asi ešte lepší a naša hlavná hrdinka Marie je tiež celkom svojrázna. No na prvý pohľad je z filmu jasné, že ide o béčkový film, ktorý nemá za sebou veľký budget ani veľké mená. Herecké výkony pôsobia na niektorých miestach chabo, dialógy občas škrípu a kamera viac-menej ukazuje, že väčšina filmu sa točila v ateliéroch a setoch. Pôsobí to ako TV film. Ale na druhú stranu ako som povedal, že je to schopne spracovaný TV film. Scenár je celkom dobrý a je tu niekoľko dobrých scénok. Plus keď to celé rozmotáme a dozvieme sa pravdu, veci do seba zapadnú. Ak vám nevadí lacnejšia produkcia, tak to môže byť pre vás dobrý thriller. Hodnotenie: C+ ()

LindaVa

Moc originality v tom nehledejte. Jako oddechovka ale dobrý, asi tak 51 %. Insta kraviny, dating kraviny, krásná blondýna, sexy černoch (prý), dady issue a pár vraždiček k tomu. ()