Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Veterinářka Lucie na malebné vesnici zachraňuje nejen zvířata, ale často i lidské osudy. Žije se svým dospívajícím synem Filipem, a je smířená s tím, že už ji v životě žádný romantický vztah nečeká. Klid vesnice naruší příjezd architekta, kterého místní berou jako ty všechny před ním, co chtěli za málo peněz velké pozemky a jejich domy. Architekt Veselý je však charismatický muž a Lucii zaujme, a právě ve chvíli, kdy Lucie sebere odvahu seznámit se s tímto tajemným mužem, rozhodne se její bývalý manžel, že by se rád vrátil k rodině. Není to jeho první pokus o smír, ale tentokrát je tak intenzivní, že není jasné, jestli má Lucie dost síly odolat mu. (TV Prima)

(více)

Recenze (24)

curil 

všechny recenze uživatele

Spousta oblíbených herců, Tereza Kostková je štíhlí a pořád krásná ženská, ale nuda je to veliká. Naznačeny tři čtyři hlavní linie seriálu, z nich ta hlavní mezi rozvedenými manželi neskýtá do budoucna velkou zábavu. Dohadují se o city sedmnáctiletého syna, no toto? Nečekal jsem nic světoborného a to se vyplnilo. Pořád ale lepší, než seriál 1.mise uvedený stejnou TV o den dříve. ()

mira007 

všechny recenze uživatele

Dát ve dvou dnech dva první díly dvou nových seriálů Tv Prima mi hrozně evokovalo jeden vědecký průzkum, kdy tvrdili, že jedna cigareta zkrátí lidský život o patnáct minut. Jeden seriál Tv Prima zkrátí život o jednu hodinu... příště si to změřím a s reklamou to bude asi víc. Kostková jako vesnická rádkyně a pomahačka všeho dobra  u mne nebodovala, ani Vojtek s natrženým šourkem, ani Vlach co si nechce sednou na vejce, ani kráva , která vyvádí, když ji chtějí vopíchat .... scénář psal asi nějakej nadrženec se zadáním šokovat papučové publikum. ()

Reklama

njuska 

všechny recenze uživatele

Velká pochvala za exteriéry, kameru a celkově výpravu (konečně nikde nevidím ty příšerné papundeklové kulisy). Také chválím, že tam nejsou obsazeni žádní "nadějní" mladí, progresivní přehrávající herci, mluvící neuvěřitelnou, spisovnou češtinou... Ale to je asi tak vše. Scénář je nudný, vše se jakoby vleče, nic se neděje... Navíc, Vojtkův bezemoční herecký projev mi není moc sympatický. Další díl ještě zkusím a uvidíme. ()

rakovnik 

všechny recenze uživatele (k tomuto TV seriálu)

Neskutečně zajímavé a kvalitní obsazení seriálu ubíjí nedostatek věrohodných emocí a atraktivní téma. Řeči sousedů jím nejsou. Tereza Kostková jezdí s úsměvem vsí a řeší problémy celého toho mikrosvěta. Jednou se ale dokonce rozčílila, což mi přišlo pravdivější, než ústa od ucha k uchu, ať se děje cokoliv. Oceňuji natáčení v exteriéru, ale nějak nemohu najít důvod, proč se nadále dívat. Protože Vojtek je mi vysoce nesympatický, takže upoutávka na další díl mě spíše odradila. ()

honajz 

všechny recenze uživatele

Zoja Kosmoděljanskaja moderní doby, čestná, pracovitá, pomáhající, milující, obětavá, prostě žena všech parametrů, pomáhá všem ve vesnici včetně 80+ dědečka s Alzheimerem, a dokonce i bývalému manželovi, nenapravitelnému sukničkáři. Ach, ta je ale obětavá! A pak zde hraje hromada dost známých herců a každou chvíli vykoukne zpoza rohu některý další (holt je asi po kovidu nouze o práci, tak berou „fšecko“), až má člověk pocit, že se to neodehrává na vesnici, ale na nějakém městském sídlišti. Každopádně jde zas o pohled městských lidí na venkovský život, trochu přebarvičkovaný, aby na to koukaly divačky Slunečné, a s trochu vyšším rozpočtem, aby to nevypadalo lacině jako Slunečná. ()

Zajímavosti (1)

  • Premiéru první epizody sledovalo 1,12 mil. diváků (15+), čímž se seriál Hvězdy nad hlavou stal nejsledovanějším pondělním pořadem vysílaným po 20:00. (rublik05)

Reklama

Reklama