Reklama

Reklama

Epizody(16)

Obsahy(1)

Seriál z malebné vesnice vypráví s laskavým humorem a nadhledem o veterinářce Lucii Boučkové (Tereza Kostková), která na malé vesnici zachraňuje nejen zvířata, ale často i lidské osudy. Sama se však jednoho dne ocitne před volbou, kdy se musí správně rozhodnout mezi dvěma muži, aby našla pravou lásku a zajistila šťastnou budoucnost pro sebe a svého syna Filipa (Filip Antonio). (TV Prima)

(více)

Recenze (17)

alisa.upir odpad!

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Je ostuda, že takovýhle seriál se točí v dnešní době. Kdyby se možná vyprodukovat před 15 lety, byl by asi trochu míň trapný. Ale ta doba už minula. Seriál má trapné, strojené dialogy. Nudný hudební doprovod hrající za každou cenu divákovi na city. Absolutně předvídatelný děj a nudné “zvraty”. Fakt bolí koukat se na to s vědomím, že tohle je ta současná česká tvorba. Člověk má pocit, že se kouká fakt na něco z devadesátek - a tohle teda není myšleno jako pochvala - tohle absolutně nemůže oslovit někoho pod padesát, nebo s víc než půlkou mozku. Prý nadhled, že v tom seriálu je - LOL - shlížet na někoho shora (zejména na diváky) fakt není nadhled. A tohle asi tak shrnuje všechno, co o tomhle seriálu potřebujete vědět. ()

mira007 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Romantický seriál TV Prima z prostředí jedné hezké české vesnice má pár pozitiv: 1) točeno v exteriérech 2) je to lepší než jak vypadá úděsný první díl 3) sluníčko svítí pěkně 4) pár živých koní . Jinak je to klasický scénář nekonečných ničím nepřekvapujících vztahovek, nic do zlatého fondu. Kvalita jednotlivých dílů se pohybuje od trapna, nudy až po solidní zábavnou komedii. Režiséři naplnili klišé o tom, jak svlíkají mladý herečky. Zatímco Fialová (*1997) šla úplně do naha ( např. E08), tak v milostných scénách Vojtek ( už docela starej na playboya a zase romatizace vztahů s věkovým rozdílem 20+, WTF? ) nebo Kostková ani omylem. Ta jde asi za vyšší částky jen do kalendářů hazardních společností. Druhá hvězda za titulní song. ()

Reklama

kajas 

všechny recenze uživatele

Jeden z nejlepších seriálů Primy hlavně díky rozumnému rozhodnutí tvůrců napsat a natočit opravdu jenom těch 16 epizod a uměle nenatahovat děj několik let (zdravím Slunečnou). Retro soundtrack přesně dokresloval vesnickou atmosféru, z postav se mi nejvíce líbily ty nejmladší (syn hlavní hrdinky) spolu s nejstaršími (báječní pan Nárožný s panem Vlachem). V záplavě kriminálek příjemná oddychovka k vaření. Skoro 4*. ()

slunicko2 

všechny recenze uživatele

Vesnické červené knihovně to docela sluší, 1)  pravděpodobně proto, že se tvůrci nenechali zlákat k nekonečně natahovaným seriálům, jak je u Primy či Novy nedobrým zvykem, ale ukončili příběh právě včas, aby se postavy divákům příliš neokoukaly._____ 2)  Děj, zápletky i herecké výkony (a konec konců i prostředí) není nic zvláštního. Ale na nové díly jsem se docela těšil a sledoval jsem věc se zájmem, tak to nakonec tři upachtěné hvězdičky hodí._____ 3)  Je tu i pár pěkných kluků. 16letý Prokop Zach (stará se o něj vysloužilý voják), 49letému Romanu Vojtkovi to kupodivu sluší, i 18letý Filip Antonio (syn veterinářky) stojí za zmínku. ()

angel74 

všechny recenze uživatele

Pohodový seriál z venkovského prostředí, který sice neurazí, ale ani nijak zvlášť nenadchne. Na můj vkus to bylo až moc natahované a přeslazené, děj se někde v půli stopáže zasekl a tvůrcům se pak poměrně dlouho nedařilo hnout z místa. Kdyby ubrali tak pět epizod, celkovému vyznění by to určitě prospělo. Asi nejvíc se mi zamlouvala dvojice Pavel Zedníček a Jitka Smutná představující prototyp manželského páru po mnohaletém soužití. Jejich vzájemná interakce byla neskutečně přesná. Skoro pokaždé mě rozesmáli, jak trefně (tím pádem i dost komicky) většinu situací sehráli. Hodně se mi líbila titulní píseň, kterou nazpívala Elizabeth Kopecká. No a Rokycansko mě uchvátilo natolik, že se tam budu muset někdy vypravit. (60%) ()

Galerie (125)

Zajímavosti (23)

  • Titulní stejnojmennou píseň seriálu nazpívala Elizabeth „Zaelbeth“ Kopecká. Text složil David Laňka a hudbu složil Jan P. Muchow. (SONY_)
  • Jirka (Roman Vojtek) jezdí na motorce Jawa 50/23 Mustang, vyráběné v letech 1969–1982. Trochu nelogicky jí říká „indián“, ale mustangové nebyli indiáni, ale volně žijící plemeno koně v Severní Americe. (sator)

Reklama

Reklama