Julie and the Phantoms (TV seriál)

Komedie / Rodinný / Muzikál

USA, 2020, 5 h 9 min (Minutáž: 24–60 min)

Celkem pro mě velké překvapení. Náhodně jsme si zapnuli netflix s tím, že tohle bude spíš pro dceru než pro mě, ale naprosto neuvěřitelně mě to dostalo. Julie and the Phantoms jsou velmi dobře zahraný a zaspívaný. Doporučuji(22.12.2020)

Tento seriál je tak nákazlivy a plný skvelých chytlavych songov, že ľutujem, že sme sa dočkali len 10 epizód v tak krátkej metráži ako sitcom pričom sa o žiadny trápny sitcom s hlupym humorom nejedná, ale o skvelú oddychovku s príjemným hereckým obsadením, ktorú chcete vidieť znova, preto dúfam, že sa dočkáme aj ďalšej série. Ak máte radi hudobné seriály s pôvodnou tvorbou rozhodne doporučujem.(22.9.2020)

Prenadherna hudba, zaujimave postavy, skveli herci, necakany pribeh. More, more, more(6.4.2021)

Originální koncept (i když ne až zase tak úplně originální, jelikož seriál Julie e os Fantasmas byl natočen pár let zpátky v Brazílii). Nicméně, já viděla jako první tuto "Netflixovinu". A získala si mě všemi deseti. Příjemné obsazení, kouzelné písničky, skvělé finále. Příběh napínavý od prvního dílu. I přes několik předvídatelných momentů se tu najde pár překvapivých chvilek a kupodivu i scén, které chytí za srdce - dovoluji si jmenovat tu se skladbou věnovanou Emily.(21.9.2020)

Nikdy by mě nenapadlo, že mě bude bavit hudební seriál. Má to sice pomalejší rozjezd a je to určeno výhradně mladšímu publiku, ale i tak se u toho člověk může pobavit. Mladá Julie se trápí po smrti své matky. Vše se změní, když se u ní ve studiu objeví duchové jedné mrtvé chlapecké kapely. Začnou se vzájemně podporovat a hrát. Zní to trochu ujetě, ale je to občas sranda. "Jsme duchové!"(28.2.2021)