• blackrain
  ****

  Bylo příjemné sledovat, že někteří herci, které jsem až doposud viděla vyloženě jen v kladných rolích, umí perfektně i ty záporné a dokážou se do nich přepnout během jediného okamžiku a to tak věrohodně, až mi z jejich výkonu poklesla čelist. Nenazvala bych tenhle film hned komunistickou trapárnou. Pravda, byl trošku více rozvleklý, takže působil, že je mnohem delší, než je jeho skutečná stopáž.(8.12.2014)

 • sator
  ***

  Menšíka mi zastřelili, šmejdi ! Jak pak můžu hodnotit objektivně ?:-) Trochu rozvleklé a pomalé, ale ne úplně nejhorší.Vejražka -herec jednoho výrazu...(17.1.2011)

 • insurgentes
  ****

  Nepíchatelná hranatá almara paní Brandová vodkrouhne svýho manžela, a díky tomu se přijde na bandu příšernejch dekadentních slizounů co dělaj daleko horší věci, totiž falšujou občanky. Vzhledem k roku vzniku je tu téměř podprahové množství ideologie, chudáček Tosim moc neví, o čem žvaní.(17.12.2014)

 • Jiří K.
  ****

  Napínavá krimi s mnoha zápletkami tak jak to uměl ve svých románech jen Eduard Fiker. Tajemní V.Menšík a S.Neumann. Velmi dobré!(22.8.2004)

 • BigBang
  **

  Pokus o žánr mimo prostor a čas. Ne moc vydařený, ale koukatelný. Zaujali mě herci, kteří nejsou moc hezcí: i klaďasové jsou dost vyžraní.(8.6.2014)

 • - Stejnojmenná tříaktová hra o charakteru člověka Eduarda Fikera poprvé vyšla v roce 1955. (NinadeL)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace