Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Na urgentu je zmatek. Nemocnice se bude rekonstruovat, pacienti se musí přemístit do okolních nemocnic, Míša má na starosti organizaci a vše se musí stihnout do večera. Saša přinesla Lukášovi jeho věci a odmítá se s ním dál bavit. Protože další den má většina urgentu volno, můžou Rasputin s Vlčkovou konečně udělat to, co si dávno přáli. Barča si stále není jistá ve vztahu s Danem. A Katka svolá rodinnou večeři na rozloučenou a netuší, kdo se tam také objeví. (TV Prima)

(více)

Recenze (2)

DavidHolub 

všechny recenze uživatele (k tomuto seriálu)

Příšerný konec: Spoiler: No před výbuchem bylo vlastně všechno docela ok. Ale pak nastal ten výbuch. Asi první dvě minuty to vypadalo fakt celkem dobře. Ale nakonec tam zemřela jedna sestřičky, kterou jsem sotva někdy viděl. To je jako všechno? To tam nemuseli raději nic dávat. A svatba Romana a Emy v polorozpadlé nemocnici? No výš už jít nemůžu. ()

laik_60 

všechny recenze uživatele

Všetko má svoj koniec. Aj tento pekny serial. Dakujem tvorcom, hercom za množstvo zaujímavých príbehov z nemocničného prostredia. Casto mi pomohli tráviť čas, ked sa nedalo von, Bude mi za serialom smutno. ()

Reklama

Galerie (15)

Zajímavosti (5)

  • Zničit ateliér dalo pořádnou práci. Na demolici se podílelo sedm mužů během celého dne. Do ateliéru navíc navezli čtyři kubíky suti, která dotvořila dílo zkázy. (Duoscop)
  • „Je to trochu symbolický, jsem otvírák i zavírák seriálu. V prvním díle jsem se připletl k výbuchu a v posledním bude taky katastrofa. A v posledním díle mám na sobě smoking, a dokonce i tančím, myslím, že je to důstojné rozloučení se seriálem,“ prohlásil Marek Němec. (Duoscop)
  • „Vypadá to skvěle. Jsme úplně nadšení, je to šílený, ale výborný zároveň. Přijde mi, že jsme v nějaké počítačové hře. Mám pocit, že se tu objeví vetřelec. Je skvělé, že to televize umožnila to zdevastovat, je bezvadný v tom pracovat. Současně je pro mě těžké se zkoncentrovat,“ popsal své pocity herec Marek Němec, který byl nadšen z práce kaskadérů. (Duoscop)

Reklama

Reklama