Truth Seekers (TV seriál)

Truth Seekers

Komedie / Horor

USA / Velká Británie, 2020, 3 h 43 min (Minutáž: 25–33 min)

Truth seekers pobavilo svojim humorom a zároveň hororovymi pasážami. Vyslovene ale seriál dal dole pár zbytočných epizód. Krátka stopaz a celkom prijemne duo hercov to ale poslalo aspoň do priemeru. Čudujem sa že to má na tejto datábze tak málo fanúšikov. 3*(23.3.2021)

Slabší kousek dua Frost Pegg. Nezachránil to ani Julian jako hlavní záporák. Nejlepší byl imo druhý díl, který svým stylem připomínal Pána času.(31.10.2020)

• majo0007

Po E03 odstavené. Za ten čas som tam totiž neobjavil ani len náznak vtipu. Zbohom britský humor! Celkom oprávnene už Amazon ďalšiu season zrušil.(31.10.2020)

..tuto dvojicu mám rád .a aj tu je to taký fajný anglický pomalý humor..rečnícky..nenásilný...ked sa vám to nepáči nepozerať a hlavne nezhadzovať..kludne si pozerajte tie americké fuckovačky kde sa bez fekálneho akože"humoru" nezaobíde ani jedna veta..:D..za mna zatial dobré 4*doplnam na 5* a chcem dalšiu sériu ale rýýýchlo.:!..:D(11.11.2020)

Slabé. Pokus Amazonu o vlastní verzi Stranger Things se moc nepovedl. Přestože popis tvrdí komedie/horor, humor aby člověk pohledal. Co se mi líbilo - hlavní hrdinové – jsou nesourodá skupinka podivínů, kteří s hrdiny mají pramálo společného. Celý zbytek seriálu je také podivný. Akorát ne v dobrém slova smyslu. Na začátku se objeví nějaké to strašidlo. Pak se vlastně nic neděje, aby v předposledním díle došlo ke třem zásadním odhalením. A pak to všechno skončí.(15.11.2020)