poster

Truth Seekers (TV seriál)

 • Velká Británie

  Truth Seekers

Komedie / Horor

USA / Velká Británie, 2020, 3 h 43 min (Minutáž: 25–33 min)

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Jaro.Krafcik
  ***

  Truth seekers pobavilo svojim humorom a zároveň hororovymi pasážami. Vyslovene ale seriál dal dole pár zbytočných epizód. Krátka stopaz a celkom prijemne duo hercov to ale poslalo aspoň do priemeru. Čudujem sa že to má na tejto datábze tak málo fanúšikov. 3*(23.3.2021)

 • Splasher
  ***

  Slabší kousek dua Frost Pegg. Nezachránil to ani Julian jako hlavní záporák. Nejlepší byl imo druhý díl, který svým stylem připomínal Pána času.(31.10.2020)

 • majo0007
  odpad!

  Po E03 odstavené. Za ten čas som tam totiž neobjavil ani len náznak vtipu. Zbohom britský humor! Celkom oprávnene už Amazon ďalšiu season zrušil.(31.10.2020)

 • Ja.Malachi
  *****

  ..tuto dvojicu mám rád .a aj tu je to taký fajný anglický pomalý humor..rečnícky..nenásilný...ked sa vám to nepáči nepozerať a hlavne nezhadzovať..kludne si pozerajte tie americké fuckovačky kde sa bez fekálneho akože"humoru" nezaobíde ani jedna veta..:D..za mna zatial dobré 4*doplnam na 5* a chcem dalšiu sériu ale rýýýchlo.:!..:D(11.11.2020)

 • stativ
  ***

  Slabé. Pokus Amazonu o vlastní verzi Stranger Things se moc nepovedl. Přestože popis tvrdí komedie/horor, humor aby člověk pohledal. Co se mi líbilo - hlavní hrdinové – jsou nesourodá skupinka podivínů, kteří s hrdiny mají pramálo společného. Celý zbytek seriálu je také podivný. Akorát ne v dobrém slova smyslu. Na začátku se objeví nějaké to strašidlo. Pak se vlastně nic neděje, aby v předposledním díle došlo ke třem zásadním odhalením. A pak to všechno skončí.(15.11.2020)