Vězeň na zabití

Csaba András Kertész

Kostýmy:

Trixi Rittenhouse

• Lacike

Cakal som jednoduche neprekombinovane becko. No uz uvod ma vyviedol z omylu. Hlavnemu hrdinovy nahodou zabiju snubenku. On nechtiac zabije manika, co za to môze. Potom sa zhodou okolosti stane svedkom vrazdy jedneho väzna vo vezeni. Samozrejme nahodou su do toho zapleteni bachari. Pokusi sa o utek. Nahodou jedneho bachara zabije. A tak nastava hon kedy ho prenasleduju jak policajti, tak zaporáci. Hm, to mame za sebou este len 15 minut filmu a uz sa deju taketo prekombinovane voloviny. Na akncych scenach to bohuzial nestoji. Je to skor thriller v style Uprchlika. Bohuzial preto, lebo aj ked je film po technickej stranke celkom kompetentny, tak vytvorenie atmosfery alebo napätia reziser nema. Zato v aknych scenach nie je zly. Tych par bitiek (dokopy asi tak 5 minut) je natocenych prehladne a dynamicky. Dokonca tam Roddy Piper predvedie jeden skvely hmat ktorym zrazi protivnika neskutocne tvrdo o zem. Holt wrestlingove korene nezaprie. Lenze tento film od neho vyzadoval aj nejake herecke nadanie, ktore nema. A tak je vysledok dost nudny a nestoji za to, aby ste s nim stracali cas. 2/10.(12.11.2012)

Kto má rád klasické akčné filmy 90s tak vravím že nemá čo stratiť je toto je fantastický akčňák na pozretie a Roddy Piper v hlavnej úlohe je perfektný.Tak ľudia do toho a rýchlo kuknúť kto to ešte nevidel(8.11.2013)