Frank je automechanik, vede vlastní servis a žije s krásnou snoubenkou. Jednou však opilý řidič snoubenku zajede a Frank v návalu zuřivosti a žalu vraha nechtíc zabije a jde do vězení. Ve vězení se stane svědkem brutální vraždy spáchané dozorci, za což mu hrozí smrt. Podaří se mu z vězení uprchnout a stává se lovnou zvěří na útěku, zároveň se snaží celou záležitost objasnit. (TO)

Wacoslav1

Souhlas s Lacem. Hodně nudný a zbytečně překombinovaný film, který nezachrání ani účast sympaťáka Roddyho Pipera. Tyhle béčkový kousky z devadesátek mám jinak rád, ale tenhle se moc nepovedl.20% ()

Lacike

Cakal som jednoduche neprekombinovane becko. No uz uvod ma vyviedol z omylu. Hlavnemu hrdinovy nahodou zabiju snubenku. On nechtiac zabije manika, co za to môze. Potom sa zhodou okolosti stane svedkom vrazdy jedneho väzna vo vezeni. Samozrejme nahodou su do toho zapleteni bachari. Pokusi sa o utek. Nahodou jedneho bachara zabije. A tak nastava hon kedy ho prenasleduju jak policajti, tak zaporáci. Hm, to mame za sebou este len 15 minut filmu a uz sa deju taketo prekombinovane voloviny. Na akncych scenach to bohuzial nestoji. Je to skor thriller v style Uprchlika. Bohuzial preto, lebo aj ked je film po technickej stranke celkom kompetentny, tak vytvorenie atmosfery alebo napätia reziser nema. Zato v aknych scenach nie je zly. Tych par bitiek (dokopy asi tak 5 minut) je natocenych prehladne a dynamicky. Dokonca tam Roddy Piper predvedie jeden skvely hmat ktorym zrazi protivnika neskutocne tvrdo o zem. Holt wrestlingove korene nezaprie. Lenze tento film od neho vyzadoval aj nejake herecke nadanie, ktore nema. A tak je vysledok dost nudny a nestoji za to, aby ste s nim stracali cas. 2/10. ()

Martin741

Roddy Piper bol byvaly US wrestler, ktory kedysi predpovedal, ze sa nedozuije 65 rokov. Mal pravdu, umrel ako 61 rocny. Tento film je uz jeden z tych vyslovene planych, po natoceni sa aj pravom zatvorili Piperovi dvere k dalsim filmom. Zbytocne prekombinovane, divak sa casto strati vo filme. To uz aj Stone Cold je lepsi herec nez Roddy Piper . 5 % ()

ZdenoMolnar

Kto má rád klasické akčné filmy 90s tak vravím že nemá čo stratiť je toto je fantastický akčňák na pozretie a Roddy Piper v hlavnej úlohe je perfektný.Tak ľudia do toho a rýchlo kuknúť kto to ešte nevidel ()