Diskuze k filmu (4)

  • 17.8.2018  00:18
  hippie2222
  (hodnocení, komentáře)

  Mno, tak Adaś Miauczyński NENÍ "typický frustrovaný intelektuál postsocialistické epochy", ale především duševně nemocnej člověk. Což umožňuje vystavět parádní biják, kterej ale nelze brát doslova. V každým případě výjimečný dílko a dávám plnej počet. Těm kolegům, co tady nadšeně jásají, že "takhle to mám přesně taky!" bych nicméně doporučil vyhledat dobrýho terapeuta. Protože vono se to bez terapie dost zhoršuje a většinou blbě končí :-).

  • 14.11.2013  04:36
  Burdock
  (hodnocení, komentáře)

  petr.c17: Tož kdybysme si tu na to nemohli pořád nadávat, to by to pak nebylo ono. Celou středovýchodní Evropu žene nadávání na poměry jako hnací motor, vstříc lepším zítřkům :)

  • 2.8.2011  07:35
  petr.c17
  (hodnocení, komentáře)

  Shlédnuto po doporučení. Bohužel znám osobně Poláky, bydlel jsem s nimi v Německu a vůbec mě ta vzpomínka netěšila. Je to vyprávěno v nadsázce, která je pro mě natolik nadsazená, že se to nedalo. Ale je možné, že v Polsku si na každé uprdnutí u sousedů běhá soused stěžovat; ale že někdo, kdo má vztah k poezii neustále kurvuje, tomu věřím, zažil jsem to osobně. 
  Ostatně to zažívám i v dnešní době ze strany těch pár intelektuálů, co znám kolem sebe. To je pořád zkurvená vláda, když řídí auto, tak jsou všichni kolem debilové, co neumí řídit... Mám už tohohle nadávání po krk. Kdo totiž takhle nadává, staví se do pozice, že on to by to dělal líp, je to nedostatek pokory. Jako absurdnost všedního dne mi víc vyhovuje přístup Kafkův: Die Hochzeitvorbereitung auf dem Lande etc.

  na příspěvěk reagoval Burdock
  • 6.5.2011  16:59
  Simheona
  (hodnocení, komentáře)

  Naprosto geniální. Celý film jsem se bavila a nestačila se divit, jak někdo mohl natočit tak dokonalý film, který mi jakoby viděl do duše. Úžasný zážitek pro všechny, kdo jsou znuzení streotypem života a lidmi kolem sebe...

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace