Povídky z Princezny zakleté v čase

(pořad)

Vydejte se s námi hlouběji do pohádkového světa Princezny zakleté v čase! (Magic Box)

kajas

Třetí hvězdičku přidávám za Vladimíra Poláka, který jako jediný svým výrazem a prací s hlasem udělal z obyčejného čtení zajímavý zážitek. ()

Melios

Improvizovaný formát vytvorený na účely propagácie filmu Princezná zakliata v čase. Niektorí herci svoje repliky improvizujú, iní svedomito hrajú a iní radšej vystupujú sami za seba. Jedinú vec, ktorej sa dočkáte je čítanie poviedok rozširujúce univerzum zmieneného príbehu. Ako milý doplnok k filmu je to celkom fajn bonus. Ak sa vám páčil pôvodný film, nie je nad čím polemizovať. ()

blondboss

Musíte byť až priveľký fanúšik tejto rozprávky, aby vo vás tieto poviedky vyvolali nejaké emócie alebo by ste sa z nich úprimne radovali. Aj Hra o tróny mala svoje bonusové poviedky, ale tie mali úplne iný cveng a navyše neboli len improvizovane čítané, ale aj animačne pretavené. Takže toto vyše dvojhodinové rapotanie o príbehoch jednotlivých postáv ma až tak nebavilo a je to podľa mňa zbytočnosť. 35 % ()