poster

Neuvěřitelné putování

 • Kanada

  The Incredible Journey

Rodinný / Dobrodružný

Kanada / USA, 1963, 80 min

Režie:

Fletcher Markle

Předloha:

Sheila Burnford (kniha)

Kamera:

Kenneth Peach

Producenti:

Walt Disney

Kostýmy:

Chuck Keehne
(další profese)
 • Mishqo
  ****

  70-75% ... Čakal som viac. Predsa len to bolo primárne pre deti, ktoré sa nezamýšľajú až tak nad detailami ako ja. Ale bolo to milé, srdiečko to trocha zahrialo. Veď predsa len boli tam zvieratká. Ale ako fakt ma vytočilo, že dajú do filmu fenku a hovoria o nej v mužskom rode s mužským menom.(6.2.2016)

 • gabin(a)

  Kniha byla napsána podle skutečné události! Film musím sehnat. Mám dvě siamky, kluk Chuck Norris je stejný jako tenhle Tao, sestřička Bublinka je bělejší a i ve 3 letech velká jako odrostlé kotě. Remake z r. 1993 jsme sjížděli s holkama pořád. Teď máme dvě kočky a buldočku, tak snad neutečou, myslím, že Brno by pro ně bylo horší než Kanada:-)(1.4.2016)

 • -bad-mad-wolf-
  ****

  Viděno naposled v dětství, takže je moje hodnocení možná neobjektivní, ale proč občas nehodnotit takový film právě očima dítěte? Oproti remaku zde zvířata nemluví a dobrodružný duch je o něco silnější. Rád bych se na to po letech podíval...(12.10.2008)

 • F_R_E_E
  *****

  Naprosto genialni film! Kdyz jsem byl malej, tak jsem to mel na VHS a pamatuju, ze jsem na to koukal snad kazdej tejden..:)(16.12.2012)

 • jonyyy
  ****

  Nádherný dobrodružný film. Velkou zásluhu na tom mají páni cvičitelé. Scéna se skotačícími medvíďaty je opravdu kouzelná, stejně jako spousta dalších. Řekl bych ještě lepší, než novější remake. Dojem malinko kazí prkené výkony herců na úplném konci, ale výkony zvířátek to dokonale vynahradí. Mít děti, rozhodně jim to pustím milionkrát raději, než Harryho Pottera. 75%(28.1.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace