I Am Lisa

Sadistický, maloměstský šerif a její podřízení týrají Lisu (Kristen Vaganos) a nechávají ji umřít v lese. Pokousaná vlkodlakem a obdařená nadpřirozenými schopnostmi se chystá pomstít. (JasonCZ)

SOLOM.

Mrzké hodnocení na internetu pro mne bylo varováním, že tento film zřejmě moc kvalitní podívané nenabídne a skutečně tomu tak i bylo. Patrick Rea natočil už docela dost filmů, ale já od něj zatím viděl jen pár krátkometrážních snímků – rovněž spíše podprůměrné kvality. Nechtěl jsem nad ním ovšem lámat hůl úplně, nicméně své renomé si v mých očích příliš nevylepšil. Není to sice úplná tragédie, ovšem byl z toho po všech stránkách cítit nízký rozpočet.    Co se hereckých výkonů týče, tak to rovněž nebyla žádná sláva. Přišlo mi, jakoby posbíral partičku sousedů a soudek s dospívajícími dětmi a šli si takhle natočit vlastní horor jen tak pro zábavu. K tomu se nějak přichomýtl člověk, který se snažil udělat speciální efekty a gore, ale i on se zrovna moc nevytáhl. Máme tu nějaký ten zlomený vaz, spálený obličej, proříznuté či prokousnuté hrdlo, ozdobené troškou kečupu, ale nic z čeho by vás alespoň trošku zahřálo u srdce.   Pár náznaků atmosféry by se tu našlo, až na dvě – tři scény, je to spíš o nudném kecání. Začátek zaujal, ale postupně záživnost upadala a i přes těch pár mordů se už moc nevzpamatovala. Navíc tu některé věci nedávaly moc smysl, chování některých postav taky postrádalo logiku, no prostě hodně podprůměrná záležitost. Klidně tento film můžete minout bez povšimnutí. ()