Echte Kerle

Regular Guys

Komedie / Romantický

Německo, 1996, 100 min

Pro Christopha Schwenka (Christoph M. Ohrt), hlavního komisaře frankfurtské kriminálky, nastávají špatné časy: když příjde po úspěšném pracovním dni domů, za svou snoubenkou, překvapí ji s jiným mužem. V krátké době pak Schwenk ztratí vedle své snoubenky i byt a auto, zkrátka takřka všechno své jmění... Docela originální a pohodová komedie.(21.7.2005)

3* tento film mi svým provedením i atmosférou hodně připomíná o 2 roky starší a mnohem známější německou komedii 4% muž v akci . Je stejně odpočinková a nenáročná a založená na konfliktech a nedorozuměních při řešení hetero a homo vztahů. Příjemně to uteklo a za to si odnáší pohodové 3 hvězdy. [ PŘÍBĚH: 2 /// SMYSL: 1 /// ATMOSFÉRA: 1 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 2 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ](20.11.2017)

Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $6,000,000(7.6.2010)

Docela vtipná exkurze do devadesátek. Převážně předvídatelné, občas velmi příjemně překvapivé. Ale konec bych si samozřejmě přála jinej.(10.3.2017)