Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Christoph, policajt a sebavedomý macho, má problémy so svojou snúbenicou. Po dlhej noci sa prebudí v náručí Edgara, dobre vyzerajúceho homosexuálneho automechanika. Jeho život sa stáva čoraz nepríjemnejším po tom, čo ho jeho priateľka vyhodí z ich bytu a jeho posledná možnosť je presťahovať sa do Edgarsovho domu. (dwdb)

Recenze (4)

bllm 

všechny recenze uživatele

Docela vtipná exkurze do devadesátek. Převážně předvídatelné, občas velmi příjemně překvapivé. Ale konec bych si samozřejmě přála jinej. ()

Pohrobek 

všechny recenze uživatele

Pro Christopha Schwenka (Christoph M. Ohrt), hlavního komisaře frankfurtské kriminálky, nastávají špatné časy: když příjde po úspěšném pracovním dni domů, za svou snoubenkou, překvapí ji s jiným mužem. V krátké době pak Schwenk ztratí vedle své snoubenky i byt a auto, zkrátka takřka všechno své jmění... Docela originální a pohodová komedie. ()

Reklama

easaque 

všechny recenze uživatele

3* tento film mi svým provedením i atmosférou hodně připomíná o 2 roky starší a mnohem známější německou komedii 4% muž v akci . Je stejně odpočinková a nenáročná a založená na konfliktech a nedorozuměních při řešení hetero a homo vztahů. Příjemně to uteklo a za to si odnáší pohodové 3 hvězdy. [ PŘÍBĚH: 2 /// SMYSL: 1 /// ATMOSFÉRA: 1 /// TEMPO: 1 /// ORIGINALITA: 1 /// NÁLADA: 2 /// ART: 0 /// STYL: 1 /// CASTING: 1 (3*MAX) ] ()

Galerie (27)

Reklama

Reklama