Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Kuba (Maciej Stuhr), neúspěšný tvůrce komixů se zamiluje do mladé a krásné dívky Noemi (Karolina Rosińska) o niž ani netuší, že je slavná zpěvačka. Noemi jeho city opětuje, jenže pro jejich vztah nemá pochopení její přítel Brylant (Michal Milowicz), jenž chce manželstvím s Noemi získat peníze, které dluží gangsterovi Dzikiemu (Janusz Józefowicz). Pro vztah Kuby s Noemi nemá pochopení ani Noemin otec, pan Preses (Tadeusz Huk), u kterého je Kuba pouhý prosťáček, a samozřejmě pro jeho úspěšnou dceru je zcela nevyhovující partie. Propletenec vztahů, ve kterém si musí dát hlavní hrdina pozor aby vůbec vyvázl se zdravou kůží tak může začít. (Tygrys)

(více)

Recenze (7)

vinducha 

všechny recenze uživatele

Hodně podobná sestava jako v o rok starším Chlapi nepláčou . "Gangsterská" komedie . Ve lvím výběhu jde o život , v gorilím o čest. ()

Reklama

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

Taková trhla gansterksá komedie z velmi silnou střední částí a poměrně slabým koncem. Jeden z prvních filmů dnešní polské filmové hvězdy Maciej Stuhra. ()

Galerie (23)

Zajímavosti (4)

  • Epizodní roli si zahrál i polský fotbalista Tomasz Iwan, který během své aktivní kariéry hrál v polských, holandských a rakouských fotbalových klubech. (Rollo_Tomasi)
  • Kuba Sienkiewicz, který hrál vtipkujícího doktora Lubicze, není profesionální herec. Ve skutečnosti je lékařem a věnuje se neurologii. Také je lídrem rockové skupiny Elektryczne Gitary. (Rollo_Tomasi)
  • Epizodní role si zahráli také tehdejší představitelé Polského fotbalového svazu: Michał Listkiewicz, Andrzej Strejlau, Henryk Apostel a Zdzisław Kręcina. (Rollo_Tomasi)

Reklama

Reklama