Minulosti i současnosti populární hudby je věnovaný hudebně zábavný televizní seriál Písničky včera, dnes a na zítřek. (Česká televize)

slunicko2

Můžeme sledovat spoustu melodií, které tehdy brázdily československým éterem a jež po zásluze odvál čas. 1) Hvězdičku přidávám za nostalgické vzpomínky, které u mě pořad vyvolal._____ 2) V trampském díle zazněly zajímavé informace od Václava Zahradníka. Bohuzel však zbytečná exhibice Ringo Čecha a nanicovatý přednes písní celkový dojem úspěšně zazdily._____ 3) I v díle věnované operetě převládla neosobitá interpretace pěkných melodií. Tvůrci téma vzali vážně, ale ne dost a tak je výsledek takový šumařský. Chybí nadhled. ()

Mylouch

Ringo ve své kůži popového vezíra. Hlasovací pořad ČST s řadou písniček zapomenutých, zapomenutelných,ale zároveň některých pro srovnání s dnešní produkcí hodných připomenutí. Zároveň připomenutí rozsahu někdejší české hudební produkce v dobách před MTV a velké jistoty pěveckých výkonů i u méně známých interpretů ()

DAJAAAA

Krásný pořád s krásnými melodiemi, který už dnes nikdo nenatočí.Co se produkuje dnes už neposloucham, páč se to nedá poslouchat.Naštěsti díky internetu poslouchám nadále co se mi líbí. ()

MBob

Velmi dobry porad ktery s odstupem casu ukazuje co pretrvava a co ne. Velmi dobre funguje cas vcera, kde najdeme opravdu trvalky, jiste pro milovniky dane hudby, cas dnes ma kolisavou historickou hodnotu a u casti na zitrek jsem sice nasel interprety, ale ne hity. Tedy mluvim o celku jako poradu. ()