Minulosti i současnosti populární hudby je věnovaný hudebně zábavný televizní seriál Písničky včera, dnes a na zítřek. (Česká televize)

slunicko2

Můžeme sledovat spoustu melodií, které tehdy brázdily československým éterem a jež po zásluze odvál čas. 1) Hvězdičku přidávám za nostalgické vzpomínky, které u mě pořad vyvolal._____ 2) V trampském díle zazněly zajímavé informace od Václava Zahradníka. Bohuzel však zbytečná exhibice Ringo Čecha a nanicovatý přednes písní celkový dojem úspěšně zazdily._____ 3) I v díle věnované operetě převládla neosobitá interpretace pěkných melodií. Tvůrci téma vzali vážně, ale ne dost a tak je výsledek takový šumařský. Chybí nadhled. ()

Mylouch

Ringo ve své kůži popového vezíra. Hlasovací pořad ČST s řadou písniček zapomenutých, zapomenutelných,ale zároveň některých pro srovnání s dnešní produkcí hodných připomenutí. Zároveň připomenutí rozsahu někdejší české hudební produkce v dobách před MTV a velké jistoty pěveckých výkonů i u méně známých interpretů ()

MBob

Velmi dobry porad ktery s odstupem casu ukazuje co pretrvava a co ne. Velmi dobre funguje cas vcera, kde najdeme opravdu trvalky, jiste pro milovniky dane hudby, cas dnes ma kolisavou historickou hodnotu a u casti na zitrek jsem sice nasel interprety, ale ne hity. Tedy mluvim o celku jako poradu. ()