Slasher

Výtečný portrét vrchního fotografa Obamy a Reagana, sbírka jeho snímků, dojmů a vzpomínání. Š*kat agitku a stranou politikaření / čistě po stránce důstojnosti a lidství je tu krásně vidět, jak moc do kytek šla úroveň úřadu prezidenta a spolu s tím i celá země za poslední 4 roky. Hodně štěstí 🇺🇸 ()

kockodan odpad!

Starý zhrzený ufňukánek Souza si stěžuje na Trumpa a vychvaluje Obamu nekriticky až do nebe, až mu na konci dokumentu koukaj z Obamovy prdele jen boty! Nechutnost od MSNBC, takže co jiného, než proti-trumpovskou agitku před volbami taky čekat, že! Nejvíc mě dostala nechutná óda na psychopatické masové vrahy a válečné zločince z Vajt Hauzu, vyobrazená na začátku dokumentu montáží z fotek těchto narcisistických elitářských zrůd, a jejich patolízalských fotografů napříč historií, kde nejvíc utkvělo foto George W. hrajícího si rozšafně a roztomile s palácovým psíkem na pohodlné vajt haus sofa. Jakoby tenhle psychopat neměl na rukou krev milionů civilistů a vojáků, a na triku zničené životy mnoha generací v Iráku a vznik ISIS! K zblití! 0% ()