Noční návštěva

Stephen Altman

Kostýmy:

Debra McGuire
  • rublik05

Zpočátku to vypadalo velmi nadějně, člověk se tu a tam i zasmál a film měl takovou příjemnou, uvolněnou a dětsky naivní atmosféru. Následně děj začal nabírat na obrátkách, dětští herci se začínají dávat do pátrání po svých rodičích, divákovi se otevře druhá dějová linka unesených rodičů, která probíhá souběžně s pátrajícími dětmi. Postupně se však příběh začne rozpadat, vznikají velké mezery, nudné scény a nelogická chování. Začíná se také vytrácet humor, tedy základní kámen celého snímku. Díky dlouhé stopáži jsem se začal enormně nudit, závěr působil dost předvídatelně, lehce klišoidně a celkem i nezajímavě. Co se týká herců, zde mě bavil snad jen Joe Manganiello, i když ani ten se moc nepředvedl. Ostatní herci působili velmi nesympaticky, ve svých rolích těžce přehrávali, především extrémně trapný otec, a prakticky nikdo nevynikal žádným zajímavým výkonem. Jedině dětští herci působili alespoň trochu autenticky. Kameru nebo akční scény nemá smysl moc komentovat, není to žádná sláva, spíš podprůměr. Pevně však věřím, že dětskému publiku snímek jistě udělá radost. 2/10.(4.11.2020)

• Streeper

Film bude bavit mladší publikum, troufnu si říct i malé děti. Zdá se mi, že film je totiž natočený přímo pro ně, žádné pikantnosti se tam nedějí a vlastně po celou dobu filmu sledujeme dvě dějové linky, z toho jedna (která je obsáhlejší) se věnuje dětskému pátrání po svých rodičích. Hodně tomu chybělo. Akce tam bylo pomálu, humor žádný, zápletka byla průhledná jak sklo. Herečka v roli mámy až moc ošklivá na můj vkus a velmi nesympatická. Na nudné deštivé odpoledne fajn, ale nic světoborného to není.(11.9.2020)

Obstojně zpracovaná rodinná komedie, který dost potopily slabé herecké výkony dětí, kde někteří přehrávaly a ve výsledku jim tak nešlo příliš věřit. U několik vtipů jsem se zasmál, většina pak byla v pohodě a zbytek byl trochu trapný nebo příliš dětský. Je to opravdu rodinná záležitost nebo pro mladší publikum, pak to dává smysl, 3*(23.8.2020)

"The Sleepover" je novou Netflix komédiou, ktorá mala na začiatku ohromný potenciál, no postupne sa to celé akosi rozsypalo do komédie s trošku vtipnými momentkami a vysoko trápnymi momentkami. Úvod bol super. Spoznávame postavy, vidíme ich vzťahy a skutočne som sa na tom smial. Bolo to vtipné. Akonáhle sa do filmu dostane hlavná dejová línia, tak sa to celé otáča. Nemôžem povedať, že by to bolo úplne zlé, no humor strieda trápnosť a film pôsobí, že nevie čo má poriadne robiť. Tak sa sústredí raz na jednu časť príbehu, raz na druhú a potom na niektoré postavy úplne zabudne. Mimochodom, môžete trikrát hádať kto bude hlavným zloduchom. Je to tak priehľadné až to urážalo moju inteligenciu. Viac-menej viete ako to celé dopadne. Sú tu scénky, ktoré majú dobrú dávku energie a humoru, no nie je ich veľa. A pritom som mal pocit, že na začiatku mal film veľký potenciál. Ku koncu už som sa už dokopy skoro ani nesmial. Za jedno pozretie to možno stojí, no neviem čo by som nejako výrazne na filme vyzdvihol. Hodnotenie: C(22.8.2020)

Tohle je hodně velké době komedie co mě vyloženě neuráží a dá se říct, že je koukatelná. Bohužel cca 20 minut do konce je přehlídka trapnosti nad trapnost kdy postava otce ze sebe dělá totálního debila a nejenže to není vtipné , ale bylo mě za něho i trapně. Přijde i fekální scéna, kterou si klidně mohly odpustit. Paradoxně scény s děcky jsou lepší a vtipnější než s dospělými což se vidí málokdy. Dal bych i 80, ale za těch 20 minut do konce hvězda dole.(23.8.2020)