Noční návštěva

• USA The Sleepover

Co se stane, když ti parta zlodějů mezinárodního kalibru unese mámu a tátu? Prožiješ pěkně divokou noc, během které ti přijde vhod špionážní výbava. (Netflix)

BOURQUE

Čakal som nejakú nenáročnú akčnejšiu komédiu s dobre napísanými dialógmi. Avšak Netflix opäť sklamal. Scenár by sa ešte dal nejako prehĺtať, ale samotná réžia, výprava ako aj herecké výkony sú podpriemerné. Tá chémia medzi hercami, hlavne medzi mladými, nefunguje dobre. Jedine Malin Akerman podáva trochu „výraznejší“ výkon, ale ani ona nestačí na záchranu danej situácii. V tejto forme opäť jeden zbytočný film z dielne Netflixu. Osobné hodnotenie: 56% (*) ()

silentname

"The Sleepover" je novou Netflix komédiou, ktorá mala na začiatku ohromný potenciál, no postupne sa to celé akosi rozsypalo do komédie s trošku vtipnými momentkami a vysoko trápnymi momentkami. Úvod bol super. Spoznávame postavy, vidíme ich vzťahy a skutočne som sa na tom smial. Bolo to vtipné. Akonáhle sa do filmu dostane hlavná dejová línia, tak sa to celé otáča. Nemôžem povedať, že by to bolo úplne zlé, no humor strieda trápnosť a film pôsobí, že nevie čo má poriadne robiť. Tak sa sústredí raz na jednu časť príbehu, raz na druhú a potom na niektoré postavy úplne zabudne. Mimochodom, môžete trikrát hádať kto bude hlavným zloduchom. Je to tak priehľadné až to urážalo moju inteligenciu. Viac-menej viete ako to celé dopadne. Sú tu scénky, ktoré majú dobrú dávku energie a humoru, no nie je ich veľa. A pritom som mal pocit, že na začiatku mal film veľký potenciál. Ku koncu už som sa už dokopy skoro ani nesmial. Za jedno pozretie to možno stojí, no neviem čo by som nejako výrazne na filme vyzdvihol. Hodnotenie: C ()

Arsenal83

Film pre deti, kde hrajú deti alebo herci, ktorí vyzerajú ako deti. Taká Sadie Stanley má 18 rokov, ale nevyzerá ani na 15. Akurát Malin Åkerman s typickou škandinávskou vizážou vyzerá tak akurát. Najtrápnejší otec rodiny v histórii v podaní katastrofálneho herca Ken Marina podliezol aj tie najnižšie štandardy a deti oproti nemu herecky vyznievajú ako hotový De Niro. Cítil som sa za neho trápne. Vtip tu nie je takmer žiadny a keď už scenár úplne viazne, nasadia tam hnusnú vracajúcu scénu. ()

oveckaoa

Tohle je hodně velké době komedie co mě vyloženě neuráží a dá se říct, že je koukatelná. Bohužel cca 20 minut do konce je přehlídka trapnosti nad trapnost kdy postava otce ze sebe dělá totálního debila a nejenže to není vtipné , ale bylo mě za něho i trapně. Přijde i fekální scéna, kterou si klidně mohly odpustit. Paradoxně scény s děcky jsou lepší a vtipnější než s dospělými což se vidí málokdy. Dal bych i 80, ale za těch 20 minut do konce hvězda dole. ()

Bozvav

Začátek dobrý, pak čím dál více docházel filmu dech, jakoby tvůrci sami nevěděli, kam se to má ubírat. Zbytečná postava kamarádky, od začátku naplánovaný zcela naivní způsob provedení krádeže a úplně debilní závěr. Jinak děcka obsazena suprově, manžel hlavní hrdinky zoufalý až moc, zápletka lehce nablblá. Hudba dobrá. pár vtipů by se také našlo. Jako celek průměrný rodinný film. ()