Barbare O'Brienovej (Siobhan Fallon Hogan) sa otočí svet naruby, keď sa jej syn, nováčik na škole, stane obeťou incidentu, ktorý bol pravdepodobne dôsledkom šikany. Keď ostatní chcú o tom mlčať, rozhodne sa zobrať spravodlivosť do vlastných rúk a vyhľadať matky po celej krajine, ktoré prišli o deti podobným spôsobom. Zatiaľ čo sa snaží, aby univerzita prevzala za podobné udalosti zodpovednosť, naráža na korupciu a zastieranie, čo ju vedie k snahe pomstiť sa. (Arsenal83)

Arsenal83

Miestami ukňučané, strašne afektované hranie jednej ženskej, pričom film zanecháva nezodpovedané otázky a to žiadny divák nemá rád. Lenže aj tak dobré. Film sa zaoberá ťažkou a silnou témou šikany. Osud matky, ktorá neverí, že strata jej syna bola len obyčajná náhoda. Snaha demaskovať systém klamstva a lži. V tomto to bolo silné a hlavne nášmu divákovi necháva ústa otvorené. Ten systém bratstiev a sesterstiev na amerických školách, to zrejme nie je len vo filmoch, oni fakt takto zaostalo žijú. Systém zasväcovania novicov tvrdou a odpornou šikanou. Totálne postavené na hlavu. Žalúdok sa obracal najmä pri obhajovateľoch takýchto zverstiev v štýle, to je tradícia, takže to nie je tyrania. Nuž, nechcel by som, aby moje dieťa študovalo v krajine, kde je šikana normálnou a ešte si hocikedy príde do priestorov psychopat a začne len tak strieľať. Aj to je USA. Myšlienka výborná, spracovanie trochu pokulhávalo. ()