Pozemšťanky jsou lehce k mání

• Česko

Pozemšťanky jsou povolné

Ľahké pozemšťanky

• Austrálie

• Kanada

Komedie / Romantický / Sci-Fi / Muzikál

Velká Británie / USA, 1988, 100 min

• Falko

Jeffa Goldbluma a Geenu Davis mam celkom rad, nakoniec som ich spoznal v MUCHE (1986) a chcel som ich vidiet aj v inom filme a okrem toho si tu zahrali aj ini znami herci, ktori v tom obdobi este neboli tak znami - Jim Carrey a Damon Wayans. Pozemstanky su len lacnou fantasmagoriou pripominajucou hlavne caro 80-tych rokov, ale pri pomysleni na mnoho daleko lepsich komedii z tych rokov sa tento film moze tisko schovat do kutika a hanbit sa... 02.05.2010 ______ Geena Davis - (Valerie) +++ Jeff Goldblum - (Mac) +++ Jim Carrey - (Wiploc) +++ Damon Wayans - (Zeebo) +++ Julie Brown - (Candy) +++ Michael McKean - (Woody) +++ Charles Rocket - (Ted) +++ Hudba: Nile Rodgers +++(2.5.2010)

• Lacike

Pozrel som si to len kvôli Carreymu. Ale nestalo to za to. Ma tu len malu ulohu a aj ked robi rôzne grimasy, tak to nebolo vôbec vtipne. Je to taka neuveritelne infantilna hudobna komedia s velmi divnou stylizaciou, ktora mi vôbec nepripadala zabavna. Jednu hviezdicku davam za to mnozstvo znamych hercov, ktori sa v tomto filme zhovadili. 1/10.(19.1.2015)

• slunicko2

Vhodné jako zvukový a vizuální doprovod k lysohlávkovému tripu aneb Finland is the capital of Norway. 1) Oficiální text distributora by mě za normálních okolností stačil spolehlivě odradit od sledování tohoto výblitku, když ale já se chtěl kouknout na Jima Carreyho i Jeffa Goldbluma v mladém vydání. No, slušelo jim to. Mladistvě vyhlížející 26letý Carrey herecky moc prostoru nedostal a už 36letý Goldblum (šéf mimozemšťanů) pořád stál za hřích. Jasně nejhezčí z trojice mimozemšťanů byl oblíbený televizní herec (zde i tanečník) 28letý Damon Wayans. Tím jsem vyčerpal motivy i důvody, proč film zhlédnout. 2) Film se profiluje jako komedie. I just want to say that being chosen as this month's Miss August is like a compliment I'll remember for as long as I can. Right now I'm a freshman in my fourth year at UCLA, but my goal is to become a veterinarian, 'cause I love children. Nedejte se ale zmýlit, obsahuje i mnohé hluboké myšlenky vhodné jako životní krédo. A relationship is like a porcelain nail. If it breaks, you can put it back together again but it will never be the same unless you make a commitment and don't sleep with nurses. 3) Asi nejtrefnější hodnocení napsal komentátor Robert Coeman na IMDb. It’s exuberant tonality harmoniously blended the dying squeels of electronic goats with the melodic rapture of diarrhea bubbling from a coyote’s poophole.(27.9.2011)

Jako zarytý fanoušek Jima Carreyho jsem se rozhodl, že zkouknu nějakou z jeho prvotin. Volba to nebyla špatná. Jde o celkem oddychovou komedii. Jak píše pár kolegů, já prostě nevidím G. Davis jako filmovou krásku a trochu mi tam "vadila". Ale to, že mi herečka není sympatická, neznamená, že snížím hodnocení filmu. Bohužel to takto mnoho komentátorů dělá, škoda. Jak jsem řekl, film do pohody. 55%(8.2.2010)

• Gogo333

Když jsem na film narazil, překvapilo mě, že tam hraje trio Goldblum, Carrey a Wayans. Neotálel jsem a film si hned sehnal. Čekal jsem pořádně střelenou komedii, střelené to je, ale bohužel komedie moc ne. Pár fórů ušlo, ale že bych se vyloženě smál nebo tak, to ne. Muzikál to taky rozhodně není, jsou tam dvě krátká vystoupení a to je vše. Goldblum za mlada vypadal fakt dobře. Takový Coneheads mi přišlo zábavnější.(21.4.2018)