Reklama

Reklama

Pozemšťanky jsou lehce k mání

  • Česko Pozemšťanky jsou povolné (více)

Obsahy(1)

Základem fantastické komedie Pozemšťanky jsou lehce k mání je oblíbený příběh o laskavých mimozemšťanech, kteří ztroskotají na Zemi a spřátelí se s "domorodci". Téma začalo být módní po úspěchu Spielbergova snímku E.T.- Mimozemšťan; do oblasti těch "nejbližších setkání" mezi pozemšťany a mimozemšťany je posunul film Starman. V podání režiséra Juliena Templea se neobvyklý kontakt změnil ve ztřeštěnou galaktickou love story mezi kapitánem kosmické lodi z daleké planety a kalifornskou manikérkou Valerií - Dívka se má vdávat, ale její nastávající, doktor Ted Gallagher, se spíše než o snoubenku zajímá o hezké sestřičky. Frustrovaná dívka se marně pokouší získat zpátky Tedovu přízeň; když však v jejím bazénu havaruje kosmický člun se třemi mimozemšťany, začne mít docela jiné starosti... (oficiální text distributora)

(více)

Recenze (41)

GlamourCat 

všechny recenze uživatele

Trochu trapné, trochu předpovídatelné a HLAVNĚ zbytečně málo vtipné. Některé scény byly jeden vtip za druhým (např. při "romantické" písničce, kdy hrdinka vzpomíná na chvíle se svým budoucím manželem) jako ve filmech Zucker-Zucker, a některé scény najednou prostě "mrtvé". Toho je škoda, jinak chlapci byli všichni fajn. ()

JohnnyD 

všechny recenze uživatele

Z času na čas príde na film, kde sa len ťažko hľadajú slová. Toto je ultimatívny wierd fest. Má to všetko, sú tu neskutočné 80s kulisy, campy efekty, new wave muzikálové čísla, blonďavý 25 ročný Jim Carrey, sexy Valley Girl Geena Davis, Jeff Goldblum goldbluming ako nikdy, Damon Wayans a jeho nadpozemská tanečná scéna a ďalšie desiatky úplne absurdných až dadaistických scén. Esencia 80tych rokov a pračudesnosť, ktorej ťažko nájsť obdoby. I want more! ()

Reklama

Falko 

všechny recenze uživatele

Jeffa Goldbluma a Geenu Davis mam celkom rad, nakoniec som ich spoznal v MUCHE (1986) a chcel som ich vidiet aj v inom filme a okrem toho si tu zahrali aj ini znami herci, ktori v tom obdobi este neboli tak znami - Jim Carrey a Damon Wayans. Pozemstanky su len lacnou fantasmagoriou pripominajucou hlavne caro 80-tych rokov, ale pri pomysleni na mnoho daleko lepsich komedii z tych rokov sa tento film moze tisko schovat do kutika a hanbit sa... 02.05.2010 ______ Geena Davis - (Valerie) +++ Jeff Goldblum - (Mac) +++ Jim Carrey - (Wiploc) +++ Damon Wayans - (Zeebo) +++ Julie Brown - (Candy) +++ Michael McKean - (Woody) +++ Charles Rocket - (Ted) +++ Hudba: Nile Rodgers +++ ()

josieaddms 

všechny recenze uživatele

Už ani nevím jak jsem se k tomuhle filmu dostala. Vím jenom že se koukám na nějakou šílenou komedii z let osmdesátých, kde se najednou pod chlupatými maskami mimozemšťanů objeví herci, Goldblum a Carrey, a já zůstávám ve stavu oněmělém a nechápu. Nevím proč to bylo (nebo vím, ale odmítám si to přiznat) ale měla jsem dost špatné a šílené období, když jsem tenhle film viděla. Samozřejmě podle uživatelů CSFD má tenhle film nízké hodnocení a nálepku propadák. Ovšem já si myslím že se jedná o komedii, sice s dost střeleným názvem, ale s dost vtipným, jednoduchým, ale vtipným obsahem. Jde o to, že herci, a dobří herci, si ze sebe dělají srandu. Blbnou, tančí, a nehrají si na žádný film se zápletkou nebo námětem k zamyšlení. Prostě pohodový film, zábava. Aspoň já jsem se pobavila. ()

Han22 

všechny recenze uživatele

Trojice ufounů přistane na zahradě v bazénu čerstvě opuštěné Geeny Davis a poznává pozemský svět. A já dostal přesně co jsem chtěl - praštěnou a trošku romantickou komedii u které jsem se dobře bavil. Davisová je krásná, s Goldblumem opět tvoří pár (i když až na konci), Wayans bezvadně tančí a Carrey si jako ten nejstupidnější z ufounů nacvičuje první škleby a ksichty. Efekty jsou jednoduché, stejně jako celý film, ale ničemu to nevadí. ()

Galerie (77)

Zajímavosti (4)

Reklama

Reklama